kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Beck ImperialProblemy z kręgosłupem stały się już chorobą cywilizacyjną, praktycznie każdy miał, ma lub będzie miał problemy z bólem pleców. Siedzący tryb pracy, minimum aktywności fizycznej oraz wady postawy to podstawowe przyczyny problemów z tą istotną częścią ciała. Kobiety w tym wypadku często mają dodatkowy czynnik, negatywnie wpływający na stan grzbietu, szczególnie w odcinku krzyżowym, z powodu obfitego biustu. Piersi, choć jedne z najbardziej pożądanych kobiecych atrybutów, przy źle dobranym biustonoszu mogą powodować silne bóle pleców. Jak radzić sobie z takimi problemami?
 
 
fot. DaliaJuż po trzydziestym roku życia kobiece piersi stają się mniej jędrne – zaczynają tracić tkankę tłuszczową. Tego procesu niestety nie da się zatrzymać, ale można go znacząco opóźnić. Na różnych etapach życia zmienia się kondycja biustu, ale czas jest nieubłagany. Jak dłużej cieszyć się dobrą kondycją piersi? O poradę zapytaliśmy brafitterkę Dalii, Iwonę Miklusiak.
 
 
fot. DaliaPanie obdarzone małym biustem chciałyby cieszyć się większym jego rozmiarem. Tymczasem ich koleżanki hojniej obdarowane narzekają na bóle kręgosłupa i problemy z doborem odpowiedniego biustonosza. Większy biust potrafi być w życiu codziennym uciążliwy. Jak sprawić, aby pokaźniejsze piersi nie były ciężarem podpowiada brafitterka Dalii, Iwona Miklusiak.
 
 
fot. LupolineKiedy kobieta dowiaduje się, że zostanie mamą, stara się jak najlepiej przygotować do nowej roli. Wiele pań zastanawia się, czy bielizna do karmienia jest koniecznym zakupem. Jeśli już się na nią zdecydujemy, to kiedy warto ją nabyć? Jak odpowiednio dobrać taką bieliznę? Na te i inne pytania odpowiadają ekspertki Lupoline – marki produkującej bieliznę.
 
 
fot. LupolineIstnieje wiele rodzajów kobiecych biustów. Nie wszyscy wiedzą, że do wybranego kształtu, niezależnie od rozmiaru, pasują tylko określone kroje miseczek. Producenci bielizny poszukując uniwersalnych rozwiązań czasami pomijają pewne fasony, a przez to również kształty piersi, uznając je za nietypowe. Klientki natomiast często nieświadome istniejących zależności za brak dopasowania obwiniają brak odpowiedniego rozmiaru.
 
 
fot. Kris LineZbliżający się Dzień Matki to idealna okazja, by w końcu zabrać swoją mamę do brafitterki, która dopasuje jej właściwy rozmiar biustonosza. Okazuje się, że ponad 80% kobiet na świecie nosi za mały rozmiar miseczki oraz za duży obwód stanika. Bardzo często zdarza się, że po konsultacji ze specjalistką, rozmiar zmienia się z 85D na 75FF. Ale jak przekonać swoją mamę do radykalnej wymiany biustonoszy?
 
 
fot. KrislineBieliźniana psychologia pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie i dowiedzieć się jakie podświadome sygnały wysyłasz zakładając tę najbardziej intymną garderobę. Szybko spójrz na trzy poniższe zdjęcia kompletów i wybierz jedno, które najbardziej przyciągnęło Twoją uwagę. Opis przy nim powie Ci, jakim typem kobiety jesteś. Wrażliwa i romantyczna, a może wulkan seksapilu? Dowiedz się o sobie tego, czego jeszcze nie wiedziałaś. Zapraszamy do zabawy!
 
 
fot. NipplexŚlub to czas wyjątkowy, na który każda kobieta czeka z niecierpliwością. Jest to moment, w którym panna młoda na tę jedną chwilę staje się najważniejszą osobą na świecie. Jak zatem przygotować się do tego niezapomnianego wydarzenia?
 
 
fot. KingaMimo iż wiele kobiet nosi biustonosz w rozmiarze 75B, a wiedzą jeszcze o istnieniu zaledwie A, C i D, stanikowy alfabet sięga nieco dalej. W dobrych sklepach kupimy bieliznę nawet w rozmiarze E, F, G i H. I wcale nie jest przeznaczona dla pań o anormalnie wielkich piersiach! Po prostu większość Polek umie dobrać odpowiedniego rozmiaru.
 
 
fot. Li ParieStatystyki wykazują, iż blisko 95% kobiet nosi źle dopasowane staniki, z czego kompletnie nie zdają sobie sprawy. A nieprawidłowy biustonosz może być przyczyną wielu problemów, i to nie tylko estetycznych, ale także zdrowotnych. Źle dobrany stanik obciąża ramiona i kręgosłup, powoduje deformacje biustu, utratę jego jędrności i niejednokrotnie jest powodem wadliwej postawy ciała.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»