kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Wakacje z biurem podróżyPrzed nami upragnione lato i sezon wyjazdów wypoczynkowych. Jeżeli powierzamy organizację naszego urlopu biuru podróży, powinniśmy znać jego obowiązki i zapisy, które powinny pojawić się w umowach. Jakie zobowiązania ma organizator wypoczynku? Czy biuro powinno informować o prawdopodobieństwie wystąpienia np. ataków terrorystycznych w kraju, do którego chcemy wyjechać?
 
 
fot. @ grecja_44177673_ Freesurf - Fotolia.comJuż 3 na 4 polskich internautów, którzy planują urlop, szuka ofert wypoczynku w internecie, zaś połowa dokonuje rezerwacji lub kupuje wycieczki w ten właśnie sposób. E-konsumenci wykorzystują w tym celu już nie tylko z komputery, ale i smartfony oraz tablety. Sieć stała się najlepszym miejscem, gdzie można szybko znaleźć różnorodną ofertę turystyczną.
 
 
© Springfield Gallery - Fotolia.comZ każdym rokiem rośnie popularność samodzielnie organizowanych zagranicznych podróży. Wakacje zaplanowane we własnym zakresie przynoszą wiele korzyści – pozwalają na bezpośredni kontakt z mieszkańcami odwiedzanego kraju, ich tradycjami i kultura, ale również wspierają naukę języka obcego. Jeżeli zdecydujemy na takie rozwiązanie, winniśmy jednak odpowiednio przygotować się do takiej eskapady.
 
 
© Franck Boston - Fotolia.comNiższa cena wycieczki, liczne gratisy i bogatszy wybór sprawiają, że przedsprzedaże wycieczek letnich cieszą się coraz większą popularnością. Do snucia wakacyjnych planów skłaniają też coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Chętnych na wcześniejsze rezerwacje nie brakuje, dlatego niemal już wszystkie biura podróży rozpoczęły przedsprzedaż ofert z katalogów LATO 2009.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »