kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Wakacje z biurem podróżyPrzed nami upragnione lato i sezon wyjazdów wypoczynkowych. Jeżeli powierzamy organizację naszego urlopu biuru podróży, powinniśmy znać jego obowiązki i zapisy, które powinny pojawić się w umowach. Jakie zobowiązania ma organizator wypoczynku? Czy biuro powinno informować o prawdopodobieństwie wystąpienia np. ataków terrorystycznych w kraju, do którego chcemy wyjechać?
 
 
fot. @ grecja_44177673_ Freesurf - Fotolia.comJuż 3 na 4 polskich internautów, którzy planują urlop, szuka ofert wypoczynku w internecie, zaś połowa dokonuje rezerwacji lub kupuje wycieczki w ten właśnie sposób. E-konsumenci wykorzystują w tym celu już nie tylko z komputery, ale i smartfony oraz tablety. Sieć stała się najlepszym miejscem, gdzie można szybko znaleźć różnorodną ofertę turystyczną.
 
 
© Springfield Gallery - Fotolia.comZ każdym rokiem rośnie popularność samodzielnie organizowanych zagranicznych podróży. Wakacje zaplanowane we własnym zakresie przynoszą wiele korzyści – pozwalają na bezpośredni kontakt z mieszkańcami odwiedzanego kraju, ich tradycjami i kultura, ale również wspierają naukę języka obcego. Jeżeli zdecydujemy na takie rozwiązanie, winniśmy jednak odpowiednio przygotować się do takiej eskapady.
 
 
© Franck Boston - Fotolia.comNiższa cena wycieczki, liczne gratisy i bogatszy wybór sprawiają, że przedsprzedaże wycieczek letnich cieszą się coraz większą popularnością. Do snucia wakacyjnych planów skłaniają też coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Chętnych na wcześniejsze rezerwacje nie brakuje, dlatego niemal już wszystkie biura podróży rozpoczęły przedsprzedaż ofert z katalogów LATO 2009.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»