kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaBiurowy dress code wcale nie musi oznaczać całkowitego pożegnania z modą. Jeśli pracujemy w biurze nie jesteśmy skazane jedynie na dopasowane garsonki i buty na prostym słupku. W nowej kolekcji Business marki Simple CP pojawiają się sukienki, asymetryczne koszule i inne rozwiązania zgodne ze światowymi trendami, które z powodzeniem można założyć do biura, ale też nosić poza nim.
 
 
fot. LotariPotrzebujesz kącika, w którym będziesz można pracować lub uczyć się? Warto zadbać, aby te czynności były nieco przyjemniejsze, organizując małe domowe biuro. Jak urządzić „biurową” przestrzeń w mieszkaniu, aby jak najlepiej spożytkować czas i energię?
 
 
© Monkey Business - Fotolia.comLato w pełni, a tysiące Polaków większość czasu o tej porze roku spędza w biurze. Jak przetrzymać upały, jak nie ulec wakacyjnemu rozleniwieniu i jak zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie?
 
 
© nyul - Fotolia.comChociaż bóle kręgosłupa mogą wystąpić u każdego, jednak pewne grupy zawodowe są na nie szczególnie podatne. W grupie największego ryzyka są pracownicy biurowi oraz osoby przez wiele godzin wykonujące pracę w pozycji siedzącej. Prezentujemy dane pochodzące z raportu portalu nowebiuro.pl.
 
 
Praca na odległość, praca w domu, telepraca… Dawniej we własnych domach pracowali jedynie przedstawiciele wolnych zawodów (np. artyści czy pisarze) oraz wszelkiej maści chałupnicy. Dziś, dzięki możliwościom, jakie daje Internet, lista tych zawodów stale rośnie: w domach mogą już pracować zarówno księgowe, jak i graficy czy programiści komputerowi, dziennikarze, copywriterzy. Badania wskazują, że liczba pracowników domowych najszybciej wzrasta za oceanem, ale i w Europie telepraca jest coraz popularniejszym sposobem zatrudnienia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»