kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. www.freeimages.comJeśli mamy w domu ucznia, zagospodarowanie pokoju czy kącika dla niego jest rzeczą bardzo ważną, z uwagi na rozwój pociechy. Wygodny kąt do nauki wymaga jednak mądrego zaplanowania przestrzeni przeznaczonej na naukę. Jak stworzyć ergonomiczne miejsce pracy dla dziecka?
 
 
Jeśli chcemy, aby nasze dzieci czuły się komfortowo odrabiając lekcje, powinniśmy stworzyć im jak najlepsze warunki do przyswajania wiedzy. Prawidłowo zaaranżowane miejsce do nauki w domu może zapobiec wadom wzroku i postawy. Jednym z najważniejszych zagadnień przy organizacji odpowiedniego miejsca pracy dla naszego dziecka jest dobranie odpowiedniego oświetlenia, które w znaczącym stopniu wpływa na wzrost koncentracji i poprawę wyników w nauce.
 
 
fot. Meble MollJesienno-zimowa aura nie sprzyja aktywności fizycznej najmłodszych. Większą część dnia spędzają w pozycji siedzącej. Najpierw w szkole, a potem w domu, podczas odrabiania lekcji i surfowania po sieci. Pamiętajmy, że nieodpowiednia postawa podczas siedzenia, sprzyja schorzeniom kręgosłupa.
 
 
Zmęczenie, pogorszenie wzroku, trudności w koncentracji. Wszystkie te dolegliwości może powodować brak dobrego oświetlenia. Na ergonomię pracy przy biurku w równym stopniu wpływ mają odpowiednie meble, jak i oświetlenie.
 
 
Pierwsze dni szkoły to nie lada wyzwanie dla każdego <a id="a_nsitsp_2">dziecka</a>. Stres związany ze zmianą otoczenia, konieczność przystosowania się do nowego środowiska oraz towarzyszące temu nowe obowiązki mogą niekorzystnie odbić się na psychice małego człowieka.
 
 
© poligonchik - Fotolia.comPrzed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wiele z nas dochodzi do wniosku, że w pokojach naszych dzieci przydałyby się nowe meble; biurko, stolik pod komputer czy regał na wciąż rosnącą kolekcję płyt i książek. Na rynku znajduje się obecnie bardzo szeroka gama kolekcji mebli dziecięcych i młodzieżowych, możemy więc dopasować je do naszych możliwości lokalowych i … finansowych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»