kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© EpicStockMedia - Fotolia.comZbliżający się weekend majowy i wakacje powodują zwiększone zainteresowanie ofertami biur podróży. Od kilku tygodni biura podróży proponują różnorodne wycieczki i wczasy, które można kupić bez wychodzenia z domu – przez Internet. Przed decyzją o zakupie i opłaceniu wycieczki warto zapoznać się z kilkoma najważniejszymi zasadami, o których przypomina PayU, dostawca usług płatniczych.
 
 
Wyniki wielu badań pokazują, że w przypadku zakupu ofert wypoczynku wakacyjnego nadal boimy się transakcji w pełni "wirtualnych". W Internecie poszukujemy jedynie informacji, a w celu ostatecznego zakupu i podpisania umowy udajemy się jednak do biura podróży.
 
 
© Sebastian Duda - Fotolia.comNiegdyś zimowe wakacje w tropikach były jak zaginiona Atlantyda – pozostawały w sferze marzeń. Dziś świąteczną <span>pocztówkę z Aruby czy Panamy może wysłać sąsiadowi niemal każdy Polak. W tym roku chętnych na skosztowanie słońca w środku zimy jest znacznie więcej niż w latach ubiegłych.</span>
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»