kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Piotr Marcinski - Fotolia.comPodczas jesienno-zimowych miesięcy, masa naszego ciała wzrasta często nawet o kilka kilogramów. Fałdki i brzuszek to niechciane pamiątki z tamtego okresu, których z pewnością nie chcemy zabierać ze sobą na wakacje. Dzięki kilku prostym zasadom możemy ułatwić sobie pierwszą w tym roku przymiarkę ulubionego bikini.
 
 
W tym roku bikini obchodzi swoje sześćdziesiąte piąte urodziny. Co wcale nie znaczy, że zbliża się do emerytury. Od czasu, gdy powstało i wzbudziło wiele polemik, bikini bezustannie zmienia swoją formę. Pomysł stworzenia bikini to zasługa Louisa Réarda. Jego pierwszy projekt został zaprezentowany 5 lipca 1946 roku przez tancerkę Michele Bernardini na konkursie piękności. Miało to miejsce w czasach, kiedy żadna modelka nie odważyłaby się pokazać swojego ciała w stroju dwuczęściowym.
 
 
Na plaży jak na czerwonym dywanie, chcemy wyglądać olśniewająco. Kluczem perfekcyjnego wyglądu jest idealnie gładkie ciało. Dotyczy to w szczególności strefy miejsc intymnych. Ich wydepilowanie zagwarantuje, że będziemy swobodnie spacerować po plaży w skąpym bikini i relaksować się na ręczniku.
 
 
© Dmitry Ersler - Fotolia.comNowością tego sezonu są stroje kąpielowe oraz ubiory pozwalające opalać się „na całego”, czyli także w miejscach zasłoniętych ubraniem. Stroje wprowadza na polski rynek firma CORE, będąca dystrybutorem SunSelect.
 
 
Na Sycylii znaleziono rysunki pochodzące z 200 roku naszej ery i przedstawiające kobiety, ubrane w dwuczęściowe stroje, bardzo przypominające dzisiejsze bikini. To oznacza, że już nasi przodkowie znali strój, który wywołał skandal pojawiając się w modzie.
 
 
fot. TriumphLetnia kolekcja Mix to Match wykreowana przez Trimph International to propozycja dla tych, którzy na plaży lubią zaskakiwać oryginalnym wyglądem. Dzięki tej innowacyjnej koncepcji, możemy codziennie tworzyć nowe, zawadiackie kreacje. Ale to nie koniec, klasycznym kostiumom czy kąpielówkom uroku dodadzą pełne koloru dodatki i akcesoria z linii Mix to Match.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»