kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaTo kolor niewinności i świeżości. Biel jest świetnym wyborem na letni, upalny dzień. W tym roku ta barwa nabiera nowego wymiaru, zwłaszcza gdy zdecydujemy się na rockowe i sportowe akcenty. Niezależnie od tego w jakim stylu zamierzamy nosić biel, w tym sezonie warto odważyć się na total look!
 
 
fot. franc-gardinerIm bliżej święta, tym chętniej sięgamy po zimowe aranżacje wnętrz. Okazuje się, że moda na biel nie przemija. Ta barwa jest nie tylko ponadczasowa, ale też i elegancka, a przy tym pozwala na ogromne możliwości w zestawianiu dodatków. To właśnie one odpowiednio dobrane decydują na charakterze wnętrza. Białe wnętrze ubrane w ciepłe dodatki? Czemu nie!
 
 
fot. klimatydomu.plW aranżacji wnętrz biel nie wychodzi z mody od lat. Wariacje z bielą są nieograniczone - może być ona tłem dla awangardowych kontrastów lub wiodącą barwą w spokojnym wnętrzu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »