kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. MT_bieganie_jesieńModa na bieganie nie przemija - wystarczy spojrzeć na ulice polskich miast, aby przekonać się, że biegaczy przybywa. Czy jesienią, kiedy za oknem zimny wiatr i deszcz można biegać? Jak przygotować się na tę formę aktywności, aby bieganie sprawiało nam przyjemność pomimo niesprzyjającej aury?
 
 
<div align="justify">fot. Bieganie_kontuzjeZ każdym rokiem przybywa osób, które decydują się rozpocząć przygodę z bieganiem. Moda na tę formę aktywności nie przemija - przybywa maratonów i różnorodnych imprez biegowych. O pozytywnym wpływie biegania na organizm nie trzeba chyba przypominać, ale to jednak sport, do którego warto się odpowiednio przygotować. Jeżeli pominiemy ten etap, czekają nas kontuzje zamiast dobrego samopoczucia.
</div>
 
 
fot. jak zacząć biegacZdarza się, że po zimie pozostają nam niechciane kilogramy. Wielu z nas chciałoby się ich szybko pozbyć i poprawić zaniedbaną sylwetkę. Prócz diety warto pomyśleć o systematycznym wysiłku fizycznym. Jednym z najprostszych, ale też najbardziej efektywnych ćwiczeń aerobowych jest bieganie. To bardzo dobry sposób na walkę z nadmiernymi kilogramami.
 
 
© Christopher Nuzzaco - Fotolia.comWiele kobiet w ramach postanowień noworocznych decyduje się na walkę ze zbędnymi kilogramami. Kiedy już zaczynamy realizować to przyrzecznie okazuje się, że nasz zapał nagle znika, a pojawia się zniechęcenie do dalszych ćwiczeń. Co zrobić, aby problemy z motywacją nas nie gnębiły w walce o piękną sylwetkę?
 
 
Powoli kończy się sezon na jogging. Jesienna aura nie musi jednak oznaczać konieczności rezygnowania z ulubionej formy aktywności fizycznej. Trening biegowy można bowiem przenieść pod dach. Sprawdzamy, czy bieżnia może być skutecznym zamiennikiem dla joggingu na świeżym powietrzu.
 
 
Spice Girls fot. EMI Music PolandVictoria Beckham chce pójść w ślady swojej przyjaciółki, Katie Holmes, i wziąć udział w nowojorskim maratonie.
 
 
46-letnia jamajska sprinterka, startująca obecnie w barwach Słowenii – Merlene Ottey w czasie zakończonych właśnie Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Göteborgu przebiegła 100 metrów w czasie 11,41s – jest to nowy rekord świata na tym dystansie w kategorii zawodników powyżej 45 lat. Wynik ten nie dał jej wprawdzie szansy na start w finale tej konkurencji, ale i tak budzi respekt wśród znacznie młodszych rywalek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»