kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Pobiegnij z namiTo już szósta edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Impreza odbędzie się 21 czerwca w Garwolinie, a jej uczestnicy będą mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę ulicami miasta. W tym roku będzie też mieć miejsce Bieg Rodzinny na dystansie dwóch kilometrów.
 
 
fot. Samsung4 czerwca ulicami Warszawy pobiegły kobiety, które wzięły udział w tegorocznej edycji Samsung Irena Women's Run, pod patronatem Ireny Szewińskiej. Panie, które wzięły udział w imprezie udowodniły, że aktywny tryb życia wpływa nie tylko na zdrowie i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim może wesprzeć walkę z rakiem piersi.
 
 
fot. SamsungSamsung Irena Women’s Run (SIWR) to pierwszy bieg w Polsce skierowany tylko do kobiet niemal w każdym wieku (minimum to 13 lat). Jego celem jest połączenie sił wszystkich pań w promowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Kobiety nie będą musiały między sobą rywalizować, gdyż miejsca w biegu nie będą punktowane.
 
 
W niedzielę 19 kwietnia w Parku Skaryszewskim w Warszawie o godzinie 12:00 naprzeciwko siebie staną dwa zespoły biegaczek i biegaczy, które w ostatnim dniu światowej rywalizacji Nike+ Ona czy On rozegrają biegowy pojedynek na kilometry.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»