kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

© Dmitry Sunagatov - Fotolia.comNadejście wiosny dla wielu oznacza przejście na dietę, wzmożoną aktywność fizyczną, czy zmianę wizerunku u fryzjera czy kosmetyczki. Polacy, a zwłaszcza Polki coraz częściej zaczynają dbać także o swój uśmiech – chętniej korzystają z możliwości, które oferuje stomatologia estetyczna. Marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu mogą się spełnić dzięki różnym sposobom wybielania zębów.
 
 
© Tammy Parditka - Fotolia.comLubisz idealny porządek? Bardzo dokładnie myjesz zęby i martwisz się o nieskazitelną biel, bo wciąż wydają Ci się zbyt dalekie od ideału? Kiedy wszystko musi być „na wysoki połysk", w głowie powinna zapalić się lampka alarmowa. Pozornie błahe nawyki i upodobania mogą mieć poważne skutki dla zdrowia - również zębów.
 
 
© Kurhan - Fotolia.comBiały uśmiech to dziś synonim sukcesu i pozycji zawodowej. Nic więc dziwnego, że wybielanie zębów stało się bardzo popularne – któż w końcu nie chce piękniej wyglądać i być odbierany jako osoba dbająca o siebie? Jednak, aby efekt był naprawdę skuteczny oraz długotrwały, najlepiej jest oddać się w ręce specjalistów z profesjonalnej kliniki dentystycznej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»