kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nergal nabawił się infekcji i musiał wrócić do szpitala.
 
 
W poniedziałek, 17 stycznia, Nergal opuścił klinikę hematologii w Akademii Medycznej w Gdańsku i w chwili obecnej rehabilituje się w domu.
 
 
Cierpiący na białaczkę frontman Behemoth niedługo zostanie poddany przeszczepowi szpiku kostnego. Nergalowi udało się znaleźć dawcę. Muzyk wystosował oświadczenie, w którym podzielił się szczęśliwą wiadomością.
 
 
25 września rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Zostań dawcą", podczas której będzie można przystąpić do ogólnopolskiego banku dawców szpiku kostnego. Przypomnijmy, że u lidera Behemoth zdiagnozowano niedawno białaczkę, którą można wyleczyć jedynie poprzez przeszczep szpiku kostnego. Zespół zwrócił się do fanów z oficjalną prośbą o rejestrowanie się w Fundacji DKMS - Bazy Dawców Komórek Macierzystych.
 
 
W niedzielę, 3 sierpnia, stacja TVN24 wyemituje film pt. „Lekcja Agaty”, będący zapisem ostatnich miesięcy życia zmarłej na białaczkę siatkarki Agaty Mróz. Film został przygotowany przez księdza Macieja Makułę i Jacka Olszewskiego, męża Agaty. Agata Mróz walczyła z chorobą osiem lat. Zmarła 4 czerwca. Udało jej się urodzić córeczkę, Lilianę. Inni chorzy wciąż czekają na dawców szpiku, który może uratować ich życie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»