kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Bezpieczeństwo dziecka jest dla wszystkich rodziców sprawą priorytetową. Wiele ułatwień w tym zakresie oferuje rodzicom jedno z najnowszych osiągnięć technologii cyfrowej - nowoczesna elektroniczna videoniania.
 
 
Budowa domu to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Jej nadzorowanie wymaga częstych wizyt. Czy warto zabierać ze sobą na budowę dziecko? Nasi milusińscy obserwując budowę domu mogą się niejednego nauczyć. Powinniśmy pamiętać jednak o względach bezpieczeństwa, a także o tym, by dziecka zwyczajnie nie zanudzić.
 
 
W jaki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka w domu? Oprócz odpowiednich dla malucha mebli z zaokrąglonymi kantami czy miękkiej wykładziny na podłodze, nie zapominajmy o bezpiecznych w użytkowaniu oknach w pokoju naszego dziecka.
 
 
Podczas nagłego hamowania samochodu, z chwilą gdy dochodzi do wypadku, nieprawidłowo przewożone w aucie dziecko wylatuje przez przednia szybę z ogromna prędkością. Jak uniknąć takich sytuacji i zapewnić dziecku bezpieczeństwo?
 
 
Podczas posiedzenia Komitetu ds. Ogólnego Bezpieczeństwa Produktów, które odbyło się 15 czerwca, państwa członkowskie UE przegłosowały wprowadzenie dwóch nowych norm związanych z bezpieczeństwem dzieci. Dotyczą one urządzeń blokujących okna i drzwi balkonowe oraz artykułów do kąpieli dzieci.
 
 
Wysyłając dziecko na kolonie czy obóz należy pamiętać o zapewnieniu mu pełnego bezpieczeństwa, bo na pewien czas traci ono najlepszego i często jedynego „ochroniarza" - rodzica. W przypadku wyjazdów zorganizowanych ich organizatorzy zapewniają dzieciom ochronę ubezpieczeniową, czasem jednak warto pomyśleć o dodatkowej polisie.
 
 
fot. CenterNetZbliżają się wakacje okres wypoczynku i relaksu. Jak co roku, wiele dzieci wyjedzie w tym okresie na swój pierwszy samodzielny wyjazd wakacyjny. Wraz z decyzją o wyjeździe pociechy na obóz lub kolonię, rodzice często decydują się również na wręczenie jej pierwszego telefonu komórkowego.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»