kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Klub PancernikaZwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas podróży samochodem – to główny cel kampanii KLUB PANCERNIKA KLIKA W FOTELIKACH, która koordynowana jest przez Instytut Transportu Samochodowego. Właśnie rozpoczęła się letnia odsłona tej akcji, która ma przypomnieć o konieczności stosowania w samochodach odpowiednich zabezpieczeń.
 
 
fot. unicefUNICEF alarmuje: Ponad połowa dzieci w Polsce uległa wypadkowi bądź doznała urazu w ciągu ostatniego roku. 40% rodziców rzadko rozmawia ze swoimi dziećmi na temat ich bezpieczeństwa. Najnowsze badania przygotowane przez UNICEF obrazują stan świadomości zagadnień bezpieczeństwa wśród dzieci. Badanie UNICEF towarzyszyło projektowi edukacyjnemu „Baw się i bądź bezpieczny!", w który włączyło się w ponad 1 300 szkół w całej Polsce.
 
 
Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct rozpoczęła trzecią edycję akcji „Taksówka z fotelikiem". W jej ramach ubezpieczyciel wyposaży 43 wrocławskie taksówki w kołyski, foteliki i siedziska służące do bezpiecznego przewozu dzieci.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»