kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Gina Sanders - Fotolia.comZ każdym rokiem rośnie świadomość Polaków dotycząca zabezpieczeń domów i mieszkań przed złodziejami. Nie oznacza to bynajmniej, że nie należy dbać o bezpieczeństwo naszego mienia. Tuż przed sezonem urlopowym należy ocenić, czy nasz dom jest wystarczająco chroniony. Co prawda żadne zabezpieczenia nie gwarantują pełnej ochrony przed złodziejami, ale z pewnością zniechęcają włamywaczy do dalszych działań.
 
 
fot. @ wakacje_49882706_ DeVIce - Fotolia.comWysoka temperatura, brak opieki nad dziećmi, brawura i często alkohol sprzyjają wypadkom nad wodą. Tylko od początku czerwca 2016 roku w Polsce utonęło już ponad 100 osób. O jakich zasadach powinniśmy pamiętać, kiedy decydujemy się na wypoczynek nad wodą?
 
 
fot. infowire.plNajchłodniejsza pora roku to dla kierowców niełatwy czas. Padający śnieg, niskie temperatury i inne niespodzianki pogodowe wymagają odpowiednich przygotowań do codziennej jazdy. O czym należy pamiętać zanim wyruszymy w drogę?
 
 
fot. Odblaskowi.plKażdy pieszy poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym ma obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Jak pokazują statystyki wypadków z udziałem pieszych - nie wszyscy pamiętają o tym obowiązku. Właśnie rusza szósta edukacja ogólnopolskiej kampanii Odblaskowi.pl, która przypomina o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa drogowego.
 
 
fot. fotoliaKoniec wakacji dla wielu osób oznacza pokonanie samochodem setek czy nawet tysięcy kilometrów po zatłoczonych drogach. Bezpieczeństwo podróżowania jest kwestią priorytetową – trzeba przygotować auto, spakować i zabezpieczyć bagaż oraz zaplanować samą podróż.
 
 
fot. AC SoftwareW okresie letnim wzrasta liczba włamań do domów i mieszkań - kwestia bezpieczeństwa naszego dobytku w czasie naszej nieobecności staje się kwestią priorytotową. Jakie rozwiązania wybrać, aby mieć pewność, że dom i posesja są dobrze chronione. Oto kilka rozwiązań monitorujących, które są alternatywą dla systemów alarmowych.
 
 
fot. Bezpieczny, bo widocznyKażdego roku na polskich drogach dochodzi do poważnych wypadków, w których giną lub zostają poszkodowani najmłodsi. Zaledwie mały element odblaskowy umieszczony przy ubraniu czy na bucie może zapobiec tragedii na drodze z udziałem dzieci. Właśnie ruszyła kampania „Bezpieczny, bo widoczny”, która ma przypominać rodzicom i dzieciom o konieczności noszenia odblasków.
 
 
fot. mySafetyOkoło 70 tysięcy psów i 16 tysięcy kotów przebywa z 170 schroniskach dla zwierząt w całej Polsce. Wszystkie placówki są przepełnione. Z jakich powodów zwierzęta trafiają do schronisk? Najczęściej ze względu na zaniedbania i brak odpowiedzialności ze strony właścicieli. Jak zadbać o bezpieczeństwo naszych pupili?
 
 
fot. fotelikPrzed nami wakacyjne wyprawy i dłuższe niż zwykle podróże. Wielu z nas zabierze swoją rodzinę do samochodu i wyruszy na upragniony letni wypoczynek. Jak przygotować się do takiego wyjazdu, gdy podróżować będą z nami dzieci? Kierowca powinien pamiętać o stanie technicznym pojazdu, jak i o bezpieczeństwie pasażerów, zwłaszcza tych najmłodszych.
 
 
fot. it. zakupy przez internetPrawie połowa Polaków dokonuje zakupów w sieci – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska dla ZBP i KIR S.A. Z każdym rokiem częściej korzystamy z dobrodziejstw Internetu, zatem i częściej robimy zakupy w sieci. Doceniamy niższe ceny, szybką obsługę, ale czy jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo transakcji? Jakie są nasze prawa jako e-konsumentów i jak kupować, aby nie spotkała nas niemiła niespodzianka?
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»