kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przyprawy nie tylko nadają potrawom smaku i aromatu, ale także mogą podnieść libido, wyzwolić energię bądź wzmocnić siły witalne. Wiele z nich jest bowiem afrodyzjakami. Bazylia, Goździki, Chilli, Gałka muszkatołowa, czy Imbir dodane do potraw są idealną propozycją na walentynkową kolację, a także na każdy romantyczny wieczór w roku.
 
 
©  lacabetyar - Fotolia.comBez nich sałatkom brakuje smaku, a wielu daniom charakteru. Potrafią złagodzić albo wydobyć walory smakowe potrawy. Występują w nieskończonej ilości rodzajów i wariantów. Sosy, bo o nich mowa, są idealnym dodatkiem do sałatek, mięs, makaronów, warzyw, wędlin i deserów. W nich tkwi tajemnica sukcesu wielu potraw, dlatego ważne jest, aby były perfekcyjnie doprawione.
 
 
© Elke Dennis - Fotolia.comZ jedzeniem jest jak z modą – pewne potrawy są po prostu na czasie, podczas gdy inne stopniowo stają się mniej pożądane na naszych stołach. Znawcy trendów ujawnili niedawno, jakie specjały będą na topie w 2007 roku. Przedstawiamy niektóre potrawy i kulinarne techniki, które warto wypróbować aby zachwycić gości lecz także samemu zaczerpnąć radość i satysfakcję tak z jedzenia, jak z jego przygotowywania.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»