kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Rido - Fotolia.comAqua Aerobic jest połączeniem aerobicu i pływania. To rodzaj gimnastyki korekcyjnej, który wywodzi się z ćwiczeń rehabilitacyjnych wykonywanych w wodzie. Poleca się go szczególnie osobom, które nie uprawiają czynnie sportu, mającym nadwagę (ciało w wodzie staje się lżejsze, a jednocześnie opór wody powoduje, że potrzebujemy więcej energii, by wykonać ćwiczenie, więc spalamy więcej kalorii – w ciągu godziny ok. 580 kcal), a także osobom starszym i kobietom w ciąży.
 
 
fot. Kobiecość na urlopieLato jest czasem, w którym zdrowie stref intymnych powinno być otoczone szczególną troską. Przed nadchodzącym wypoczynkiem trzeba sprawdzić, jakie zagrożenia dla kobiecego zdrowia czyhają na basenach, w saunach, czy toaletach publicznych. Większość przyczyn zwiększających ryzyko infekcji intymnych często wiąże się z dość przyjemnymi sytuacjami, w trakcie których dbałość o odpowiednią higienę nie zawsze jest na pierwszym miejscu...
 
 
© Konstantin Sutyagin - Fotolia.comWiele z nas z pewnością pamięta pokazywane w latach największej świetności Związku Radzieckiego filmy o szkółkach pływackich dla malutkich, kilkumiesięcznych dzieci. Wbrew temu, co wówczas sądzili niektórzy nie była to tylko kolejna odsłona „propagandy sukcesu” – niemowlęta rzeczywiście świetnie czują się w wodzie, chociaż to nieprawda, że wszyscy umiemy pływać od urodzenia.
 
 
© RG. - Fotolia.comPo aquaerobiku i aquaspinningu do Polski przywędrowała kolejna metoda na ćwiczenia wykowywane w wodzie. Hidrofit pochodzi z Brazylii. Ćwiczy się w wodzie na specjalnym urządzeniu przypominającym rower.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»