kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Lukáš Patkaň / sxc.huTemperatura nie niższa niż 55°C – to nie prognoza pogody na najbliższy weekend, ale zalecenia dotyczące zapłonu podpałek do grilla. Przed majowym weekendem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Inspekcja Handlowa radzą, na co zwrócić uwagę wybierając urządzenia do grillowania.
 
 
fot. kamai.plW ciągu ostatnich kilku lat grillowanie stało się w Polsce bardzo popularne. Coraz częściej właśnie taką formę spędzania wolnego czasu wybieramy, spotykając się z naszymi znajomymi w ogrodzie przy pysznym jedzeniu. No właśnie, na temat walorów smakowych potraw z grilla na pewno nikt nie będzie dyskutował, ale czy jest ono zdrowe? Czy nie rozbija totalnie naszej diety? Czy można zrobić coś, co sprawi, że jedzenie z grilla będzie nie tylko smaczne, ale także zdrowe?
 
 
fot. DrosedZa wynalazcę grillowania, dziś ulubionej weekendowej rozrywki Polaków, uznaje się myśliwego, któremu 300 tys lat temu kawałek mięsa mamuta przypadkiem wpadł do ognia. Dzisiejsza forma grilla została wynaleziona przez Amerykanina Georga Stephena. W Polsce zaistniała w latach 80-tych, by pod koniec 20 wieku przeżyć prawdziwy boom.
 
 
W ciepłe, słoneczne dni szczególnie chętnie spotykamy się z bliskimi na wolnym powietrzu i gromadzimy się wokół grilla. Wiosenne dni mogą być więc początkiem sezonu na grillowanie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»