kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PraktikerJeśli pogoda sprzyja, miło jest spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i pięknych przedmiotów. Warto więc zainwestować w przygotowanie atrakcyjnego miejsca na wiosenny i wakacyjny relaks. Balkon, taras i loggia mogą spełniać wiele funkcji. Mogą być jadalnią, miejscem towarzyskich spotkań, wypoczynku oraz przedłużeniem ogrodu.
 
 
fot. greeny_zywoplotTwój balkon po zimie jest miejscem smutnym, niesprzyjającym wypoczynkowi? Jeśli szukasz pomysłów na to, jak zmienić to miejsce, aby stało się miejscem spotkań rodzinnych i strefą relaksu, skorzystaj z kilku prostych sposobów na udaną metamorfozę balkonu. Wystarczy naprawdę niewiele, aby wyczarować piękny kącik wypoczynkowy.
 
 
fot. SoudalZieleń powoli przejmuje „władzę” w przyrodzie. Zmiany dostrzegane w naszym otoczeniu również nas zachęcają do odświeżenia domowego wystroju. Zmiana koloru ścian, kilka dodatków w intensywnych barwach – a domowe wnętrze nabiera ożywczej energii. Ale czy nie zapomnieliśmy o czymś? Czy zaprosiliśmy wiosnę także na nasz balkon?
 
 
fot. mill-yon.plChcesz na dłużej zatrzymać w pamięci lato? Marzą ci się romantyczne zachody słońca przez cały rok? Stwórz sielski zakątek na własnym balkonie. Urządzony zgodnie z najnowszymi trendami <a id="a_nsitsp_0">taras</a> pozwoli ci się relaksować przez cały rok.
 
 
© Thomas Weitzel - Fotolia.comMamy już wiosnę, więc coraz częściej zaczynamy myśleć o ukwieceniu naszych balkonów. Zazwyczaj sadzimy tu kwiaty, ale może warto zafundować sobie na balkonie kawałek lasu czyli iglaki?
 
 
© Tomasz Jendryczko - Fotolia.comW ogrodach i na działkach jest jeszcze szaro – buro, ale za to w kwiaciarniach aż mieni się w oczach od różnobarwnych pierwiosnków, hiacyntów, narcyzów, stokrotek i bratków. Te pierwsze wiosenne kwiaty są świetną ozdobą w domu lub balkonu i pozwalają nam cieszyć się pięknymi barwami w oczekiwaniu na prawdziwie ciepłe wiosenne i letnie dni i królujące wówczas na balkonach pelargonie czy surfinie.
 
 
© DLeonis - Fotolia.comNa dworze coraz cieplej, więc już wkrótce nasze balkony i tarasy zamienią się w mini – ogrody. Większość z nas sporo uwagi poświęca doborowi roślin i doniczek, sprawę ziemi pozostawiając odłogiem.
 
 
© Jörg Beuge - Fotolia.comGlobalne ocieplenie klimatu ma jedną niezaprzeczalną zaletę: coraz lepiej rosną u nas rośliny pochodzące z południowych rejonów Europy. Warto to wykorzystać i założyć we własnym ogródku grządkę ziołową – świeże zioła nie tylko pięknie pachną i urozmaicają smak potraw, ale mają także właściwości lecznicze, a zawarte w nich olejki eteryczne odstraszają komary, meszki, nornice i ślimaki.
 
 
fot. ggJodły, świerki, czasem sosny - pięknie ozdobione, barwne i błyszczące drzewka zdobiły nasze mieszkania przez ostatnie dni. Niestety, święta już minęły i wielu z nas zaczyna się zastanawiać co zrobić z sypiącym się (choć nie zawsze) drzewkiem?
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»