kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PraktikerJeśli pogoda sprzyja, miło jest spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i pięknych przedmiotów. Warto więc zainwestować w przygotowanie atrakcyjnego miejsca na wiosenny i wakacyjny relaks. Balkon, taras i loggia mogą spełniać wiele funkcji. Mogą być jadalnią, miejscem towarzyskich spotkań, wypoczynku oraz przedłużeniem ogrodu.
 
 
fot. greeny_zywoplotTwój balkon po zimie jest miejscem smutnym, niesprzyjającym wypoczynkowi? Jeśli szukasz pomysłów na to, jak zmienić to miejsce, aby stało się miejscem spotkań rodzinnych i strefą relaksu, skorzystaj z kilku prostych sposobów na udaną metamorfozę balkonu. Wystarczy naprawdę niewiele, aby wyczarować piękny kącik wypoczynkowy.
 
 
fot. SoudalZieleń powoli przejmuje „władzę” w przyrodzie. Zmiany dostrzegane w naszym otoczeniu również nas zachęcają do odświeżenia domowego wystroju. Zmiana koloru ścian, kilka dodatków w intensywnych barwach – a domowe wnętrze nabiera ożywczej energii. Ale czy nie zapomnieliśmy o czymś? Czy zaprosiliśmy wiosnę także na nasz balkon?
 
 
fot. mill-yon.plChcesz na dłużej zatrzymać w pamięci lato? Marzą ci się romantyczne zachody słońca przez cały rok? Stwórz sielski zakątek na własnym balkonie. Urządzony zgodnie z najnowszymi trendami <a id="a_nsitsp_0">taras</a> pozwoli ci się relaksować przez cały rok.
 
 
© Thomas Weitzel - Fotolia.comMamy już wiosnę, więc coraz częściej zaczynamy myśleć o ukwieceniu naszych balkonów. Zazwyczaj sadzimy tu kwiaty, ale może warto zafundować sobie na balkonie kawałek lasu czyli iglaki?
 
 
© Tomasz Jendryczko - Fotolia.comW ogrodach i na działkach jest jeszcze szaro – buro, ale za to w kwiaciarniach aż mieni się w oczach od różnobarwnych pierwiosnków, hiacyntów, narcyzów, stokrotek i bratków. Te pierwsze wiosenne kwiaty są świetną ozdobą w domu lub balkonu i pozwalają nam cieszyć się pięknymi barwami w oczekiwaniu na prawdziwie ciepłe wiosenne i letnie dni i królujące wówczas na balkonach pelargonie czy surfinie.
 
 
© DLeonis - Fotolia.comNa dworze coraz cieplej, więc już wkrótce nasze balkony i tarasy zamienią się w mini – ogrody. Większość z nas sporo uwagi poświęca doborowi roślin i doniczek, sprawę ziemi pozostawiając odłogiem.
 
 
© Jörg Beuge - Fotolia.comGlobalne ocieplenie klimatu ma jedną niezaprzeczalną zaletę: coraz lepiej rosną u nas rośliny pochodzące z południowych rejonów Europy. Warto to wykorzystać i założyć we własnym ogródku grządkę ziołową – świeże zioła nie tylko pięknie pachną i urozmaicają smak potraw, ale mają także właściwości lecznicze, a zawarte w nich olejki eteryczne odstraszają komary, meszki, nornice i ślimaki.
 
 
fot. ggJodły, świerki, czasem sosny - pięknie ozdobione, barwne i błyszczące drzewka zdobiły nasze mieszkania przez ostatnie dni. Niestety, święta już minęły i wielu z nas zaczyna się zastanawiać co zrobić z sypiącym się (choć nie zawsze) drzewkiem?
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »