kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Przedświąteczne sprzątanieZwykle, ze względu na brak czasu, świąteczne porządki zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby zdążyć odpowiednio przygotować dom przed Wigilią, powinniśmy zaplanować każdy dzień, aby szybko i skutecznie uporać się ze sprzątaniem.
 
 
© Sergey Peterman - Fotolia.comDotychczas sądzono, że tylko praca w czystym środowisku sprzyja pozytywnym zachowaniom człowieka. Tymczasem wyniki badań przeprowadzonych przez Kathleen Vohs z University of Minnesota, opublikowane w „Psychological Science” pokazują, że bałagan może mieć wartościowy wpływ na zachowanie człowieka – wzmaga jego kreatywność i innowacyjność.
 
 
© Andres Rodriguez - Fotolia.comO tym, że większość mężczyzn to bałaganiarze, wie prawie każda z nas. Rozrzucone po całym domu gazety, skarpetki, brudne kubki po herbacie – to codzienna rzeczywistość wielu kobiet. Można się do tego przyzwyczaić (w końcu czego się nie robi dla ukochanego mężczyzny), ale można też próbować zmienić jego przyzwyczajenia. Jak to zrobić?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»