kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Według opublikowanego raportu, nowe pokolenie Europejczyków w wieku od 8 - 14 lat, określonych mianem „Pokolenie XD", wybiera rodzinę i przyjaciół nad kulturę celebrytów. Wśród osób najbardziej cenionych na pierwszym miejscu stawia własną mamę.
 
 
Agencja Show Service Events Marketing przeprowadziła badania dotyczące podejścia pracowników do organizowania przez firmy imprez o charakterze integracyjnym.
 
 
Pornografia, drastyczne materiały, erotyka to - zdaniem rodziców - najbardziej niebezpieczne dla dzieci treści dostępne w Internecie.
 
 
Zaczęły się wakacje. Wielu z nas wyjedzie na letni odpoczynek nad morze, w góry lub jeziora. Spakujemy przed wyjazdem wszystkie potrzebne rzeczy, ale również nie zapomnimy o różnych elektronicznych gadżetach, z którymi nie potrafimy się rozstać.
 
 
Tradycyjnie kobietom w Polsce przypisywało się postawę troskliwych żon i matek, których głównym priorytetem jest dbanie o dom i zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie. Czy rzeczywiście tak jest? Czy nie zmienia się to wraz z coraz częstszą aktywnością zawodową kobiet i poprawiającą się sytuacją materialną?
 
 
Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP w ubiegłym roku najmłodsi widzowie (4 - 15 lat) przeznaczyli na oglądanie telewizji średnio 2 godziny 12 minut dziennie. To o godzinę i 14 minut mniej, niż statystyczny polski telewidz.
 
 
© Picture-Factory - Fotolia.comKobiety są coraz aktywniejszymi użytkownikami Internetu - takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez firmę K2 na potrzeby portalu Repka.pl. Raport powstał na podstawie danych z blisko 20 polskich i zagranicznych źródeł z lat 2006-2008.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»