kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Agito.plJuż za kilka dni - 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego wnuka to świetna okazja, aby podziękować im za okazywane serce oraz opiekę. Oprócz laurki warto pomyśleć o podarowaniu im czegoś szczególnego. Oto kilka propozycji prezentów dla Babci i Dziadka.
 
 
Nowoczesna Babcia, nie założy kapcia, woli getry od spódnicy, gdy zje ciasto, zaraz ćwiczy... To słowa popularnej piosenki, którą śpiewają dzieci specjalnie na Dzień Babci.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comKiedy małżeństwa oznajmiają swoim rodzicom, że ci za kilka miesięcy zostaną oni dziadkiem i babcią, najczęściej jest to wydarzenie piękne i wzruszające. A co z tymi, którzy wprawdzie cieszą się z wnuka lub wnuczki, ale nie mają zamiaru poświęcać im całego swojego czasu?
 
 
fot. MaMaFundacja MaMa zaprasza na pierwszą odsłonę projektu edukacyjno-kulturalnego „Warszawa Kobiet”. Najbliższy spacer „Od kościoła do Pałacu. Centrum miasta” odbędzie się w sobotę, 16 czerwca.
 
 
Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego większość młodych mam staje przed jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu: co dalej? jak zorganizować opiekę nad dzieckiem?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»