kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. infowire.plNajchłodniejsza pora roku to dla kierowców niełatwy czas. Padający śnieg, niskie temperatury i inne niespodzianki pogodowe wymagają odpowiednich przygotowań do codziennej jazdy. O czym należy pamiętać zanim wyruszymy w drogę?
 
 
Konstantin Yuganov - Fotolia.comPrzystępujący do egzaminu na prawo jazdy muszą nie tylko wykonywać różnorodne manewry na drodze i placu manewrowym, znać obowiązujące przepisy ruchu drogowego, ale też wykazać się ekonomiczną jazdą. Okazuje się, że ten ostatni wymóg to spora przeszkoda na drodze po wymarzone uprawnienia.
 
 
fot. fotoliaKoniec wakacji dla wielu osób oznacza pokonanie samochodem setek czy nawet tysięcy kilometrów po zatłoczonych drogach. Bezpieczeństwo podróżowania jest kwestią priorytetową – trzeba przygotować auto, spakować i zabezpieczyć bagaż oraz zaplanować samą podróż.
 
 
fot. webautoservice.plPodróżowanie zimą, z uwagi na trudne warunki atmosferyczne, wymaga większej uwagi od kierowców. W czasie najchłodniejszej pory roku na użytkowników aut czekają niestety także dodatkowe niebezpieczeństwa. Jednym z nich jest zatrucie tlenkiem węgla. Do takiej sytuacji może dojść, gdy samochód ma być miejscem do ogrzania się.
 
 
© mario beauregard - Fotolia.comWraz z rozpoczęciem roku akademickiego w większych polskich miastach powróciły na ulice korki. Jak się okazało – nie wszędzie w takim samym stopniu, ale trzeba przyznać, że wielkie miasta są w tym względzie do siebie bardzo podobne. Sprawdź, w którym mieście w czasie korków poruszamy się autem najwolniej.
 
 
fot. co warto mieć w aucieGaśnica i trójką ostrzegawczy to najważniejsze akcesoria, które musimy mieć w aucie. Gdy ich brakuje grozi nam mandat w wysokości nawet do 500 złotych. Prócz obligatoryjnego zestawu warto pomyśleć o kilku przedmiotach z nieobowiązkowej listy, które mogą okazać się niezbędne w czasie podróży.
 
 
fot. fotelikPrzed nami wakacyjne wyprawy i dłuższe niż zwykle podróże. Wielu z nas zabierze swoją rodzinę do samochodu i wyruszy na upragniony letni wypoczynek. Jak przygotować się do takiego wyjazdu, gdy podróżować będą z nami dzieci? Kierowca powinien pamiętać o stanie technicznym pojazdu, jak i o bezpieczeństwie pasażerów, zwłaszcza tych najmłodszych.
 
 
Wizyta w warsztacie <a id="a_nsitsp_0">samochodowym</a> to męskie zadanie. Nie znaczy to jednak, że kobieta nie poradzi sobie z zepsutym autem.
 
 
Nadejście wiosny cieszy chyba każdego. Z promieniami słonecznymi zyskujemy nową energię do działania, a bez konieczności ogrzewania domów i mieszkań zyskują nasze rodzinne budżety. Niemałe powody do zadowolenia mają także miłośnicy motoryzacji. Piasek, sól, wszechobecny brud i błoto nie są najlepszymi przyjaciółmi naszych aut.
 
 
Magazyn „Twój STYL” przyznał nagrody w plebiscycie Kobiecy Samochód Roku 2008. Wyboru dokonało jury, w skład którego weszły m.in. Ilona Łepkowska, Magdalena Schejbal, Beata Sadowska i Agata Młynarska.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»