kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Towarzyszy nam już od zamierzchłych początków. Nikt nie wie dokładnie od kiedy. Miało miejsce już zapewne w jaskiniach, pojawia się na kartach starożytnych przekazów. Ba, zaistniało także w przekazach biblijnych. Pojawiało się wszędzie tam, gdzie docierali ludzie. Jest obecne na każdym kontynencie, w każdej ludzkiej kulturze. Nierozerwalnie związane z jakąkolwiek wymianą handlową, czy to w ludach które stosują formy pieniądza, czy też w wymianie "towar za towar". Targowanie się.
 
 
Ostatnie lata przyniosły duże zmiany na rynku sztuki. Na skutek przemian społecznych, kulturalnych i ekonomicznych rynek sztuki uległ pozytywnej przemianie. Powstały nowe instytucje wystawiennicze, muzea, wybitne kolekcje sztuki. Z roku na roku ludzi zainteresowanych tworzeniem prywatnych kolekcji sztuki przybywa. Przygodę czas zacząć. To może się opłacić.
 
 
Meg Whitman, fot. Max Morse, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsChyba wszystkie kobiety lubią zakupy. Niektóre z nas marzą również o tym, aby znaleźć się po drugiej stronie lady i już od dziecka ich ulubioną zabawą jest zabawa w sklep. Dla niektórych te dziecięce marzenia stają się rzeczywistością – tak stało się w przypadku Margaret C. Whitman – dyrektor zarządzającej największego portalu aukcyjnego na świecie – eBay.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»