kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AroniaAronia uznawana jest za najzdrowszy owoc jagodowy na świecie. Obok jagód goji i acai stanowi prawdziwe bogactwo substancji odżywczych. Aronia - prawdziwa bomba witaminowa - wspiera m.in. walkę z nadciśnieniem i cukrzycą. Co jeszcze kryje się w tym niepozornym owocu?
 
 
fot. AroniaAronia, podobnie jak rokitnik i berberys, przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Coraz częściej zaczynamy doceniać jej prozdrowotne właściwości, zwłaszcza w czasie przedwiośnia, kiedy dostęp do świeżych owoców i warzyw jest utrudniony. Ten najzdrowszy owoc jagodowy na świecie pomoże uzupełnić niedobory witamin i minerałów.
 
 
Zmiana roku kalendarzowego skłania wiele osób do podjęcia noworocznych postanowień. Począwszy od tematów związanych ze sferą materialną, dotyczącą oszczędności i remontu mieszkania, a skończywszy na utracie zbędnych kilogramów czy rzuceniu palenia.
 
 
Wyobraźmy sobie ciepłe tosty posmarowane słodkimi, śliwkowymi powidłami w smutny, jesienny wieczór. Taka przekąska potrafi niemal natychmiast poprawić samopoczucie. Dlatego najlepiej zawczasu zrobić zapasy na długie jesienne i zimowe miesiące. Podpowiadamy, co wybrać i jak na dłużej zachować smaki lata.
 
 
fot. MOCOWOC - www.grabczewscy.plLeczą przeziębienia i infekcje, działają anty- nowotworowo, zapobiegają chorobom serca, wspomagają pracę mózgu, stanowią pomoc przy odchudzaniu, podnoszą odporność a nawet poprawiają potencję. A przy tym wszystkim doskonale smakują.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»