kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AroniaAronia uznawana jest za najzdrowszy owoc jagodowy na świecie. Obok jagód goji i acai stanowi prawdziwe bogactwo substancji odżywczych. Aronia - prawdziwa bomba witaminowa - wspiera m.in. walkę z nadciśnieniem i cukrzycą. Co jeszcze kryje się w tym niepozornym owocu?
 
 
fot. AroniaAronia, podobnie jak rokitnik i berberys, przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Coraz częściej zaczynamy doceniać jej prozdrowotne właściwości, zwłaszcza w czasie przedwiośnia, kiedy dostęp do świeżych owoców i warzyw jest utrudniony. Ten najzdrowszy owoc jagodowy na świecie pomoże uzupełnić niedobory witamin i minerałów.
 
 
Zmiana roku kalendarzowego skłania wiele osób do podjęcia noworocznych postanowień. Począwszy od tematów związanych ze sferą materialną, dotyczącą oszczędności i remontu mieszkania, a skończywszy na utracie zbędnych kilogramów czy rzuceniu palenia.
 
 
Wyobraźmy sobie ciepłe tosty posmarowane słodkimi, śliwkowymi powidłami w smutny, jesienny wieczór. Taka przekąska potrafi niemal natychmiast poprawić samopoczucie. Dlatego najlepiej zawczasu zrobić zapasy na długie jesienne i zimowe miesiące. Podpowiadamy, co wybrać i jak na dłużej zachować smaki lata.
 
 
fot. MOCOWOC - www.grabczewscy.plLeczą przeziębienia i infekcje, działają anty- nowotworowo, zapobiegają chorobom serca, wspomagają pracę mózgu, stanowią pomoc przy odchudzaniu, podnoszą odporność a nawet poprawiają potencję. A przy tym wszystkim doskonale smakują.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »