kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Budowa domu to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Jej nadzorowanie wymaga częstych wizyt. Czy warto zabierać ze sobą na budowę dziecko? Nasi milusińscy obserwując budowę domu mogą się niejednego nauczyć. Powinniśmy pamiętać jednak o względach bezpieczeństwa, a także o tym, by dziecka zwyczajnie nie zanudzić.
 
 
fot. muratorUkazała się trzecia w tym roku edycja katalogu "Murator PROJEKTY DOMÓW". W liczącym blisko 400 stron, wydaniu, zaprezentowano największą dotąd liczbę projektów domów jednorodzinnych - 266. 18 z nich to nowości. Do katalogu została dołączona płyta CD, zawierająca prezentację wszystkich, tj. 369 projektów, oferowanych przez Wydawnictwo MURATOR. Częścią płyty jest wirtualny, w technice 3D, spacer po wybranych domach, umożliwiający obejrzenie bryły budynków i ich wnętrz. Korzystanie z programu pozwala również na samodzielne zaprojektowanie kolorystyki domu oraz dobór materiałów elewacji.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»