kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe fot. Warner Bros Entertainment PolskaGwiazdor serii filmów o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, myśli o swojej poza ekranowej karierze. Aktor chciałby studiować archeologię. 21-letni Brytyjczyk twierdzi też, że nie otrzymał głównej roli w "Harrym Potterze" dlatego, że był naprawdę świetnym aktorem, a zwycięstwo w castingu zapewnił mu odpowiedni wygląd.
 
 
fot. Muzeum Archeologiczne w PoznaniuOd 10 marca do 10 maja w piwnicach Muzeum Archeologicznego w Poznaniu czynna będzie wystawa edukacyjna poświęcona wizerunkowi kobiety we wczesnym średniowieczu. W trakcie zwiedzania ekspozycji będzie można przekonać się naocznie, jak wyglądały kobiety sprzed tysiąca lat, jakie nosiły ubiory, ozdoby, a nawet jaki makijaż zwykły nakładać. W dniu otwarcia wystawy odbędą się wykłady, warsztaty oraz pokaz „mody pradziejowej” od epoki lodowcowej do średniowiecza.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »