kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AndrzejkiImieniny Andrzeja czyli popularne Andrzejki to czas wróżb, który traktujemy zwykle jako pretekst do dobrej zabawy. Ostatni wieczór listopada to też czas spotkań, którym towarzyszy pyszne jedzenie. Podajemy garść przepisów na andrzejkowe przekąski.
 
 
fot. VissaviJeśli w andrzejkowy wieczór wybieramy się do klubu, czy na domową imprezę z wróżbami, warto pomyśleć o kreacji na ten szczególny czas pełen wróżb i magii. Andrzejki to dobra okazja na zabawę modą. Jak zostać gwiazdą wieczoru? Wystarczy wybrać kreacje w takich barwach jak: szary, fuksja, kobalt lub czerwień.
 
 
Andrzejkowa noc pełna czarów, przepowiedni i wróżb wymaga odpowiedniej oprawy. Aby wieczór był prawdziwie magiczny, niezbędny jest odpowiedni outfit, który pomoże Ci poczuć wyjątkowość tej jedynej w roku czarodziejskiej nocy.
 
 
29 listopada czyli Andrzejki coraz bliżej, a więc czas zabrać się do organizowania. Kluby i lokale prześcigają się w coraz to ciekawszych pomysłach na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru. Bez względu jednak na to, czy zamierzamy bawić się w klubie, u sąsiadów czy własnym domu, warto już teraz pomyśleć o odpowiedniej oprawie, akcesoriach i strojach.
 
 
© Photosani - Fotolia.comWróżby to stara jak świat metoda na poznanie przyszłości. Któż z nas nie jest ciekawy co go czeka jutro, pojutrze czy za kilka lat? Mimo że to głównie panie otwarte są na tajemnicze praktyki mające na celu uchylenie chociaż rąbka tajemnicy przyszłości, zdarza się, że także panowie chętnie poddają się magii wróżb. Szczególnie w takie wieczory jak wigilia św. Andrzeja, czyli inaczej mówiąc w Andrzejki, wszyscy bez względu na płeć chętnie włączamy się do wróżebnej zabawy w poznawanie przyszłości.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»