kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Breast FriendsOd września rusza czwarta edycja kampanii „Breast Friends - Przyjaciele od Piersi". Tym razem w formie konkursu, którego ideę przewodnią przedstawia hasło: wyraź siebie - wesprzyj mnie. Wszystkie prace konkursowe zostaną wystawione na specjalnej aukcji charytatywnej z udziałem gwiazd polskiej sceny rozrywki, filmu, muzyki i teatru.
 
 
fot. SamsungStowarzyszenie „Amazonki" Warszawa-Centrum buduje Dom Chorych na Raka. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która w szczególny sposób wychodzi naprzeciw ogromnym potrzebom ludzi zmagających się z chorobami onkologicznymi. Dotację zebraną dzięki wsparciu setek Polek biorących udział w biegu Samsung Irena Women's Run, przekazała „Amazonkom" najsłynniejsza polska lekkoatletka, ambasadorka wydarzenia Irena Szewińska.
 
 
fot. SamsungSamsung Irena Women’s Run (SIWR) to pierwszy bieg w Polsce skierowany tylko do kobiet niemal w każdym wieku (minimum to 13 lat). Jego celem jest połączenie sił wszystkich pań w promowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Kobiety nie będą musiały między sobą rywalizować, gdyż miejsca w biegu nie będą punktowane.
 
 
Grono "Przyjaciół od piersi" co roku powiększa się. Tym razem do kampanii edukacyjnej na temat różnorodności raka piersi dołączyły Joanna Koroniewska, Krystyna Kofta, Marzena Chełminiak i Hanna Śleszyńska. Znane Polki podkreślają również ważną rolę wsparcia chorej kobiety przez najbliższych.
 
 
Wszystkie panie, które w weekend 7-8 marca odwiedzą kina Cinema City będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej.
 
 
Tegoroczny Marsz Różowej Wstążki odbędzie się w Warszawie, 11 października. Marsze Różowej Wstążki odbywają się również w 14 innych miastach Polski.
 
 
Stowarzyszenie „W Damskim Siodle” i Klub Jeździecki „Huzar” organizują w dniach 8-9 września Mistrzostwa Polski Amazonek 2007 w damskich siodłach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»