kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Breast FriendsOd września rusza czwarta edycja kampanii „Breast Friends - Przyjaciele od Piersi". Tym razem w formie konkursu, którego ideę przewodnią przedstawia hasło: wyraź siebie - wesprzyj mnie. Wszystkie prace konkursowe zostaną wystawione na specjalnej aukcji charytatywnej z udziałem gwiazd polskiej sceny rozrywki, filmu, muzyki i teatru.
 
 
fot. SamsungStowarzyszenie „Amazonki" Warszawa-Centrum buduje Dom Chorych na Raka. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która w szczególny sposób wychodzi naprzeciw ogromnym potrzebom ludzi zmagających się z chorobami onkologicznymi. Dotację zebraną dzięki wsparciu setek Polek biorących udział w biegu Samsung Irena Women's Run, przekazała „Amazonkom" najsłynniejsza polska lekkoatletka, ambasadorka wydarzenia Irena Szewińska.
 
 
fot. SamsungSamsung Irena Women’s Run (SIWR) to pierwszy bieg w Polsce skierowany tylko do kobiet niemal w każdym wieku (minimum to 13 lat). Jego celem jest połączenie sił wszystkich pań w promowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Kobiety nie będą musiały między sobą rywalizować, gdyż miejsca w biegu nie będą punktowane.
 
 
Grono "Przyjaciół od piersi" co roku powiększa się. Tym razem do kampanii edukacyjnej na temat różnorodności raka piersi dołączyły Joanna Koroniewska, Krystyna Kofta, Marzena Chełminiak i Hanna Śleszyńska. Znane Polki podkreślają również ważną rolę wsparcia chorej kobiety przez najbliższych.
 
 
Wszystkie panie, które w weekend 7-8 marca odwiedzą kina Cinema City będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej.
 
 
Tegoroczny Marsz Różowej Wstążki odbędzie się w Warszawie, 11 października. Marsze Różowej Wstążki odbywają się również w 14 innych miastach Polski.
 
 
Stowarzyszenie „W Damskim Siodle” i Klub Jeździecki „Huzar” organizują w dniach 8-9 września Mistrzostwa Polski Amazonek 2007 w damskich siodłach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »