kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. izar-repechage.plJadalne algi, tak jak ludzie, ciężko pracują aby pod wodą wyrosnąć na pełne składników odżywczych rośliny, nie mające pod tym względem sobie równych nigdzie na świecie. Nie dość, że odżywiają każdą komórkę, tkankę i organ w naszym ciele, to jeszcze stanowią jedno z najbardziej podstawowych, ale pełno odżywczych form jedzenia. Jeżeli myślicie to nowoczesny wymysł to jesteście w wielkim błędzie, bo tysiące lat temu sięgali po nie nasi przodkowie,ze wszystkich stron świata.
 
 
Co druga kobieta w Polsce ma problemy z jędrnością skóry, czego przyczyną jest głównie wiatr, słońce, wahania temperatury oraz stres i nieodpowiednia dieta. By kompleksowo zadbać o skórę, nie wystarczy regularne stosowanie kremu.
 
 
© goodluz - Fotolia.comSłowo thalassoterapia pochodzi z języka greckiego. „Thalassa” oznacza morze, „terapia” – leczenie, więc jest to leczenie morzem, a dokładniej wszystkim tym, co jest z nim związane.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»