kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. wapteka.plPolacy coraz częściej sięgają po kosmetyki do pielęgnacji skóry, które są dostępne jedynie w aptekach. Dermokosmetyki, bo o nich mowa, to grupa produktów, które są niewiele droższe niż kosmetyki drogeryjne, ale za to o wiele bogatsze w różnorodne składniki odżywcze. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o dermokosmetykach?
 
 
© Kati Molin - Fotolia.comSkóra dziecka, zwłaszcza w pierwszych latach życia jest bardzo delikatna. Zaczerwienienie, podrażnienie, wysypka, która pojawia się na skórze małego dziecka może być następstwem stosowania nieodpowiednich kosmetyków i detergentów. Jak uniknąć problemów skórnych u małych dzieci? Właśnie wystartowała kampania edukacyjna „3 lata pod ochroną”, której celem jest edukacja rodziców w zakresie zapobiegania podrażnieniem i chorobom skóry.
 
 
fot. JELP badania bilansoweW pierwszym roku życia dziecka sprawdzanie jego stanu zdrowia i rozwoju jest bardzo ważne. Tymczasem tylko co czwarte dziecko przechodzi konieczne badania bilansowe w podstawowej opiece zdrowotnej – wynika z danych Narodowego Funduszu Zdrowia. Profilaktyka tego typu jest bardzo istotna m.in. ze względu na występowanie alergii u dzieci.
 
 
© Bullysoft - Fotolia.comWraz z dietą dostarczamy organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin, minerałów, tłuszczy, soli mineralnych itp. Jednym z podstawowych składników pożywienia powinny być niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT).
 
 
© K.-U. Häßler - Fotolia.comPotencjalne korzyści płynące z obfitującej w kwasy tłuszczowe omega - 3 i omega - 6 diety matki podczas ciąży i karmienia piersią od lat poddawane są badaniom, jest jednak coraz więcej dowodów na to, że kwasy te mają kluczowe znaczenie zarówno dla zdrowia matki, jak i rozwoju dziecka.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»