kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przyszli rodzice zwykle dużo uwagi poświęcają na kompletowanie wyprawki dla swego pierwszego potomka. Ubranka, kosmetyki, łóżeczko, wózek i inne akcesoria – listę potrzebnych rzeczy można by uzupełniać długo. Zanim jednak ubierzemy maluszka w kolorowe śpioszki, należy je uprać. Bywa to kłopotliwe, zwłaszcza, że najważniejszą kwestią staje się zabezpieczenie wrażliwej skóry noworodka przed alergenami.
 
 
fot. DaikinPoczątek wiosny to zwykle bardzo trudny czas dla wszystkich alergików. Alergiom towarzyszą różnorodne dolegliwości – problemy z oddychaniem, łzawiące oczy, duszności, katar czy kaszel. Jak zmniejszyć ilość substancji wywołujących uczulenia w najbliższym otoczeniu? Z pomocą przychodzi tu dostępna na rynku nowoczesna technologia.
 
 
W Polsce na alergię cierpi co najmniej co dziesiąte dziecko do trzeciego roku życia. Objawy uczulenia u niemowlęcia łatwo pomylić z innymi dolegliwościami, jak kolki czy ulewanie, dlatego też warto wiedzieć jak najwięcej o alergenach oraz przed wszystkim o tym, jak zapobiegać alergii.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»