kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Crispy NaturalNiska temperatura i słabe nasłonecznienie sprawiają, że zimą chętniej przesiadujemy przed telewizorem czy komputerem. Wychodząc na zewnątrz ubieramy się na tzw. „zimową oponkę”. Czas porzucić koc i kanapę. Przedstawiamy 5 sposobów, aby pozbyć się „nadbagażu” przed letnim sezonem.
 
 
fot. MT_bieganie_jesieńModa na bieganie nie przemija - wystarczy spojrzeć na ulice polskich miast, aby przekonać się, że biegaczy przybywa. Czy jesienią, kiedy za oknem zimny wiatr i deszcz można biegać? Jak przygotować się na tę formę aktywności, aby bieganie sprawiało nam przyjemność pomimo niesprzyjającej aury?
 
 
fot. HamakWakacyjne miesiące to doskonały czas na odchudzanie – łatwo możemy sięgać po zdrowe, niskokaloryczne jedzenie i mamy więcej okazji do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie skorzystać z tych możliwości – wielu woli usiąść w zacienionym miejscu i delektować się zimnymi deserami i słodkimi napojami. Jak zaradzić wakacyjnemu rozleniwieniu?
 
 
fot. @ nadwaga ContinuaFotografica-Fotolia.comPołączenie właściwej diety z aktywnością fizyczną to bardzo dobra droga do pożegnania z nadmiernymi kilogramami. W jaki sposób te zmiany stylu życia wywierają wpływ na naszą kondycję psychiczną?
 
 
<div align="justify">fot. Bieganie_kontuzjeZ każdym rokiem przybywa osób, które decydują się rozpocząć przygodę z bieganiem. Moda na tę formę aktywności nie przemija - przybywa maratonów i różnorodnych imprez biegowych. O pozytywnym wpływie biegania na organizm nie trzeba chyba przypominać, ale to jednak sport, do którego warto się odpowiednio przygotować. Jeżeli pominiemy ten etap, czekają nas kontuzje zamiast dobrego samopoczucia.
</div>
 
 
fot. TWGPolacy coraz chętniej decydują się na regularną aktywność fizyczną. Bardzo modne jest oczywiście bieganie, ale też i inne dyscypliny sportowe takie jak siatkówka czy squash zyskują na popularności. Rodacy chętnie siadają na rowery, ale też jeżdżą na łyżworolkach. Okazuje się, że aktywność sportowa Polaków to dziś znacznie więcej niż kopanie piłki czy wizyta na siłowni.
 
 
fot. Trzy dni dla zdrowiaPopularyzacja zachowań prozdrowotnych wśród Polaków – to główne cele ogólnopolskiego programu zdrowia społecznego „Trzy dni dla zdrowia”. Pierwsza edycja tej inicjatywy odbędzie się w dniach od 6 do 8 czerwca 2014 roku na terenie placu Niepodległości, w centrum Zakopanego.
 
 
fot. logo trzymaj formęPrzed nami Światowy Dzień Aktywności Fizycznej, który obchodzić będziemy 6 kwietnia. Z tej okazji warto zastanowić się nad aktywnością fizyczną nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci i młodzieży. Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!” przypomina, że w zakresie aktywności ruchowej mamy jeszcze wiele do zrobienia.
 
 
© Elena Zhuchkova - Fotolia.comW dobie komputerów i konsol przekonanie dziecka do aktywności fizycznej wcale nie jest zadaniem łatwym. Dzieci uznają obecnie tę formę spędzania wolnego czasu za mało atrakcyjną. Tymczasem ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju dzieci. Jak poradzić sobie z motywowaniem najmłodszych do zabaw na świeżym powietrzu i uprawniania sportu?
 
 
fot. cwiczenia_jesienNiesprzyjająca jesienna aura sprawia, że dopada nas przygnębienie i wyraźnie ograniczamy naszą aktywność ruchową. Zamiast ćwiczeń zasiadamy przed telewizorem w towarzystwie słodyczy i innych przekąsek. Odkładanie wysiłku fizycznego na jutro nie sprzyja rzeczywistej aktywności. Jak pokonać jesienną chandrę i poprawić sobie humor?
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»