kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ autor JenkoAtaman, fot. Fotolia.comWedług polskich Mam szczęśliwe dzieciństwo składa się z trzech kluczowych filarów: zabawy, aktywności i energii, miłości i kochającej rodziny oraz zdrowia (w tym zdrowego jedzenia i picia). Jak wynika z badania Maison & Partners, ponad połowa polskich Mam uważa, że szczęśliwe dzieciństwo jest szczególnie ważne z punktu widzenia budowania poczucia własnej wartości u dziecka, a co trzecia ma poczucie, że dzięki temu wyrośnie na dobrego człowieka.
 
 
fot. Kobiety, które żyją z różąW Polsce żyje około 40 tysięcy stomików, z czego prawie połowę stanowią kobiety. Dzień Kobiet to świetny pretekst, aby zwrócić uwagę na problemy kobiet ze stomią, które pomimo zdrowotnych kłopotów chcą czuć się atrakcyjnie. Na trudności pań w codziennym funkcjonowaniu zwraca uwagę kampania „Stomlife.Odkryj stomię”.
 
 
Nowoczesna Babcia, nie założy kapcia, woli getry od spódnicy, gdy zje ciasto, zaraz ćwiczy... To słowa popularnej piosenki, którą śpiewają dzieci specjalnie na Dzień Babci.
 
 
Biorąc pod uwagę problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem pracy przez kobiety powyżej 50 roku życia, Anna Kalata, Minister Pracy i Polityki Społecznej podjęła decyzję o przeznaczeniu środków rezerwy Funduszu Pracy w wysokości 15 mln zł na realizację Programu Aktywna Kobieta. Środki te posłużą realizacji projektów aktywizacji zawodowej kobiet przygotowanych przez powiatowe urzędy pracy i zgłoszonych przez samorządy powiatów.
 
 
Grupa „AKCJA AKACJA” oraz Fundacja „Przyjaciółka” ogłaszają konkurs dla kobiet w sposób wyjątkowy przyczyniających się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i wspólnot lokalnych w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»