kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson, który został bardzo dobrze oceniony za swą najnowszą rolę w filmie "Good Time", wspomina czasy, gdy zdobywał aktorską sławę. Nie zawsze było łatwo.
 
 
Emma Watson fot. Summit EntertainmentEmma Watson nie chce być postrzegana jako ikona mody. 23-letniej Brytyjce bardziej zależy na tym, aby ludzie myśleli o niej jako o aktorce.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros Entertainment PolskaEmma Watson często czuje się niepewnie we własnej skórze. 21-letnia gwiazda "Harry'ego Pottera" przyznała, że podczas pobytów w Los Angeles zdarza jej się kwestionować własną atrakcyjność.
 
 
Angelina Jolie fot. UIPAngelina Jolie traktuje aktorstwo jak terapię. Im gwiazda jest starsza, tym rzadziej ma ochotę występować przed kamerą, bo dziś potrafi już radzić sobie sama z problemami.
 
 
Rupert Grint fot. Warner Bros. PolandPraca na planie filmowym bywa nudna, a aktorzy zarabiają zbyt dużo. Do takich zaskakujących wniosków doszedł Rupert Grint, gwiazdor "Harry'ego Pottera".
 
 
Julia Roberts fot. UIPJulia Roberts nie zamierza próbować sił po drugiej stronie kamery. Aktorka przyznała, że nie ma w niej żadnych ambicji reżyserskich.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson jest zbyt zajęta, aby się buntować. 19-letnia Brytyjka rozpoczęła pracę w branży filmowej już w wieku 11 lat. W odróżnieniu od wielu innych młodych aktorek, Watson udało się nie wpaść w wir imprezowego życia i w szpony nałogów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»