kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Sienna Miller fot. The Weinstein CompanySienna Miller marzy o komiksowej roli i dokładnie wie, jaką postać powinna sportretować.
 
 
fot. Liv Tyler fot. SPILiv Tyler po raz trzeci została mamą.
 
 
fot. Amy Adams fot. UIP.jpgAmy Adams wyszła za mąż za Darrena Le Gallo.
 
 
fot. Nicole Kidman fot. Warner Bros Entertainment PolskaNicole Kidman pragnie powiększyć rodzinę.
 
 
fot. Anna PrzybylskaDziś, po długiej i ciężkiej chorobie zmarła aktorka Anna Przybylska. Miała 36 lat.
 
 
fot. Małgorzata Socha_by_Foksal fot. Andrzej Piasecki CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsAktorka Małgorzata Socha i piłkarz Robert Lewandowski zostali uznani przez Polaków za osoby najbardziej podziwiane za wygląd – wynika z badania „Zdrowie i uroda” przeprowadzonego przez BBC Lifestyle. Na dalszych miejscach w rankingu znaleźli się Natalia Siwiec i Dorota Rabczewska, a wśród panów Maciej Zakościelny i Jakub Błaszczykowski.
 
 
- Asertywność to teraz modne słowo, wszędzie są kursy obiecujące nauczyć, jak mówić „nie”. Tymczasem nie jesteśmy wstanie do końca zmienić swojej osobowości - przekonuje znana aktorka Dominika Ostałowska. Wie, o czym mówi, bo wrażliwość i empatia często obracały się przeciwko niej. Artystka trzykrotnie padła ofiarą prześladowcy.
 
 
Anne Hathaway fot. Marc Platt ProductionsAnne Hathaway porównała sławę do uzależnienia od narkotyków. Aktorka twierdzi, że zarówno z jednym, jak i z drugim nie jest łatwo sobie poradzić.
 
 
fot. PISFDziś rozpoczął się plebiscyt na najlepsze polskie aktorki filmowe. Najlepsze, obsadzane w głównych rolach, najczęściej nagradzane, najpopularniejsze i najpiękniejsze polskie aktorki filmowe w obiektywach najznakomitszych polskich fotografików - to temat albumu powstającego z inicjatywy i środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
 
 
Amy Adams fot. Vision Amy Adams wspomina, że przekroczenie wieku 30 lat było dla niej przełomowym wydarzeniem.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»