kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Krzysztof Globisz fot. Anna GostkowskaKrzysztof Globisz zagra w "Podopiecznych" w reżyserii Pawła Miśkiewicza. Premiera w sobotę, 9 kwietnia.
 
 
fot. Arkadiusz Jakubik fot. Kino ŚwiatArkadiusz Jakubik zakończył prace na nowym filmem zatytułowanym "Prosta historia o morderstwie".
 
 
fot. Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie i Brad Pitt chcą adoptować kolejne dziecko.
 
 
fot. Teatr Rampa27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru - święto uchwalone w 1961 roku. To świetna okazja, aby zachęcić Polaków do odwiedzania teatru w czasie wolnym. W związku ze świętem teatru Groupon przygotował akcję "Teatr-dodaj do ulubionych", w ramach której będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Inicjatywie towarzyszyć będzie zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację aktora Krzysztofa Globisza. Ambasadorem akcji jest aktor Andrzej Seweryn.
 
 
fot. Michał Żurawski, fot. Hubert KomerskiMichał Żurawski to aktor znany szerokiej publiczności z wielu produkcji, w których grywa zwykle wyraziste role. Ma w swoim dorobku role czarnych charakterów np. w serialu „Na dobre i na złe” czy „Być jak Kazimierz Deyna”. To specjalista od tematyki wojennej, o czym mogliśmy się przekonać np. w filmie „W ciemności” czy w „Czasie honoru”. Michał Żurawski dał się namówić na prywatną rozmowę – zdecydował się wypełnić kwestionariusz Prousta.
 
 
fot. Łukasz Nowicki SOS Wioski DziecięceAktor Łukasz Nowicki postanowił na jeden dzień zostać wujkiem SOS w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach. Prezenter i dziennikarz programu „Pytania na śniadanie” zdecydował się na ten staż, aby zwrócić uwagę na to, jak mało osób decyduje się w naszym kraju zostać rodzicem zastępczym.
 
 
fot. Przytulenie ma znaczenie logoKarolina Malinowska, Daria Widawska, Bartosz Obuchowicz, Monika Mrozowska, Magdalena Schejbal, Marzena Sienkiewicz i Robert Leszczyński – znani rodzice przyłączyli się do kampanii „Przytulenie ma znaczenie”, mającej na celu zaakcentowanie przytulania jako najpiękniejszej formy wyrażania uczuć dziecku.
 
 
fot. Loża Patronów TeatruProcedura wejścia na salę, oczekiwanie na rozpoczęcie przedstawienia, niezrozumiałe słownictwo czy etykieta ubioru. Wielu z nas przeraża ogrom informacji i zasad, których należy przestrzegać w teatrze. Jednak sztuka nie jest przyjemnością tylko dla wybranych. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad, aby w teatrze poczuć się jak ryba w wodzie i zabłysnąć w towarzystwie.
 
 
Megan Fox fot. UIPUżytkownicy serwisu Fandango.com wybrali najseksowniejsze gwiazdy, które już w przyszłym roku będzie można zobaczyć w nowych produkcjach.
 
 
Aktor Teatru Nowego w Poznaniu, szerokiej publiczności znany jako Norbert z serialu „M jak Milość”, zmarł po długiej walce z nowotworem. Miał 44 lata.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»