kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. unicefSilni, szybcy, mądrzy, zawsze pierwsi, kiedy trzeba pomóc - superbohaterowie z naszego dzieciństwa. Tacy właśnie mężczyźni - Przemysław Saleta, Łukasz Nowicki, Sebastian Karpiel Bułecka i inni - wspierają UNICEF w kampanii „Faceci ratują dzieci”. Dochód z akcji przeznaczony zostanie w całości na zakup szczepionek dla kobiet i dzieci w Sierra Leone.
 
 
Korea Północna zmaga się z poważnym kryzysem żywnościowym. Ostatni rok obfitował w klęski żywiołowe w postaci ulewnych deszczów, powodzi oraz rekordowo niskich temperatur w okresie zimy, co wpłynęło destrukcyjnie na uprawę zbóż oraz przechowywane zapasy żywności. W obliczu tej sytuacji Unia Europejska, FAO i WFP zdecydowały o udzieleniu pomocy żywnościowej. Polska Akcja Humanitarna uruchomiła zbiórkę na ten sam cel.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »