kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. SOS Wioski DziecięcePierwszego dnia kalendarzowej wiosny – 21 marca 2013 roku o godzinie 10:00 na Placu Defilad w Warszawie powstanie „SOS Wioska Dziecięca”. Będzie to happening organizowany w ramach akcji „Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość”. Zadaniem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na sytuację porzuconych i osieroconych dzieci w naszym kraju.
 
 
fot. IkeaDzisiaj rozpoczyna się tegoroczna, dziewiąta już edycja kampanii IKEA „1 euro to majątek”, która potrwa do 24 grudnia 2011 roku.
 
 
fot. CMEWystarczy przygotować kilka drobiazgów, np. kolorowy szalik, kredki, maskotkę i spakować je do pudełkach po butach, które można ozdobić i zawiązać kolorową tasiemką, a na koniec nakleić etykietę z wybraną grupą wiekową i płcią, określającą kto ma ten prezent otrzymać.
 
 
fot. Max MaraW sobotę, 24-ego września odbył się wyjątkowy pokaz mody włoskiej marki MaxMara z okazji 10-lecia salonu marki na Dolnym Śląsku firmowanego przez właścicieli VegaFashionGroup. Pokaz został połączony z licytacją na rzecz Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Wysokość dochodu z tegorocznej aukcji wyniosła aż 41 tys. zł.
 
 
23 marca ruszyła wyjątkowa ogólnopolska akcja Milion Żurawi - seria imprez charytatywnych mających na celu zorganizowanie wsparcia dla ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.
 
 
Sytuacja na Haiti nadal jest dramatyczna, minął już rok od tragicznego trzęsienia ziemi, a nadal wiele osób i przede wszystkim dzieci potrzebuje pomocy.
 
 
fot. PAH10 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Skazywanie ludzi na życie w ubóstwie to łamanie podstawowych praw człowieka i pogwałcenie ludzkiej godności - przypominają organizacje prowadzące kampanię społeczną "Prawa człowieka. Im więcej wiesz, tym więcej możesz".
 
 
fot. PAHW najbliższą niedzielę - 5 grudnia w lokalach na terenie całej Polski odbędzie się dziewiąta edycja Świątecznego Stołu Pajacyka. W ten szczególny dzień każdy odwiedzający restauracje, puby i kawiarnie oznaczone plakatem z Pajacykiem będzie mógł pomóc niedożywionym dzieciom.
 
 
fot. CaritasDziś o godz. 16.00 w kościele ewangelicko-augsburskim Św. Trójcy w Warszawie odbyła się inauguracja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, corocznej akcji charytatywnej Caritas Polska, Diakonii i Eleos.
 
 
fot. ITAKARusza charytatywna akcja świąteczna fundacji ITAKA i firmy Cartalia.com, której celem jest zebranie środków na wsparcie rodzin osób zaginionych. W ramach akcji, Cartalia sprzedaje kartki świąteczne z logo ITAKI oraz specjalną kartkę charytatywną fundacji. Itaka otrzyma część dochodu ze sprzedaży kart i przeznaczy go na organizację grup wsparcia dla rodzin osób zaginionych w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»