kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. logo_WOŚPW kolejnym - 23. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia zagra 115 bibliotek z całego kraju. Placówki biorą udział w akcji „Biblioteki to miejsca przyjazne sztabom WOŚP”. Biblioteki oferują swoją przestrzeń na spotkania sztabów, udostępniają komputery i drukarki oraz biorą udział w imprezach, które służą zbieraniu pieniędzy.
 
 
fot. Tomasz Jakubiak. SOS Wioski DziecięcePod takim hasłem 13 grudnia odbędzie się II edycja akcji „Podziel się dobrem w Dobrych Miejscach" Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Lokale gastronomiczne z całego kraju przekażą 10 procent od swojego obrotu na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Inicjatywa ma na celu zgromadzenie niezbędnych funduszy na organizację Świąt dla Rodzin SOS.
 
 
fot. SOS Wioski Dziecięce"Patron SOS" - taką nazwę nosi nowy program Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Głównym celem przedsięwzięcia jest zapewnienie osieroconym i opuszczonym dzieciom lepszego startu w dorosłe życie.
 
 
fot. BDB_Maniery_logoJuż 16 polskich miejscowości bierze udział w akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Bardzo Dobre Maniery”. To program, który za cel stawia sobie walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci. Dzięki akcji udało się sfinansować do tej pory prawie trzech tysięcy ciepłych posiłków. W kampanii biorą udział restauracje z całej Polski. Inicjatywę wspiera znany aktor Mirosław Zbrojewicz.
 
 
fot. rak to się leczy4 lutego zainaugurowano drugą edycję kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”. W ramach tej akcji wystartował także internetowy Plebiscyt, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie osób, które w minionym roku aktywnie zaangażowały się w walkę z rakiem, ale także wyróżniających się oddziałów onkologicznych i kampanii edukacyjnych.
 
 
fot. WOŚPJuż 12 stycznia, jak co roku, zagra w Polsce po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane będą na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz opieki medycznej osób starszych. Tym razem do akcji włączyło się 335 bibliotek z całego kraju, które wspierają sztaby WOŚP w czasie przygotowań do tegorocznego finału.
 
 
fot. Mirosław Zbrojewicz i owca Tadeusz BDMBardzo Dobre Maniery – taką nazwę nosi program Polskiego Czerwonego Krzyża, który ma na celu walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci. Zasada jest prosta - wystarczy po skończonym posiłku ułożyć sztućce w krzyż pośrodku talerza, aby przekazać PCK 5 złotych na zakup posiłków dla dzieci. W akcji biorą udział restauracje z całej Polski.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »