kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. logo_WOŚPW kolejnym - 23. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia zagra 115 bibliotek z całego kraju. Placówki biorą udział w akcji „Biblioteki to miejsca przyjazne sztabom WOŚP”. Biblioteki oferują swoją przestrzeń na spotkania sztabów, udostępniają komputery i drukarki oraz biorą udział w imprezach, które służą zbieraniu pieniędzy.
 
 
fot. Tomasz Jakubiak. SOS Wioski DziecięcePod takim hasłem 13 grudnia odbędzie się II edycja akcji „Podziel się dobrem w Dobrych Miejscach" Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Lokale gastronomiczne z całego kraju przekażą 10 procent od swojego obrotu na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Inicjatywa ma na celu zgromadzenie niezbędnych funduszy na organizację Świąt dla Rodzin SOS.
 
 
fot. SOS Wioski Dziecięce"Patron SOS" - taką nazwę nosi nowy program Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Głównym celem przedsięwzięcia jest zapewnienie osieroconym i opuszczonym dzieciom lepszego startu w dorosłe życie.
 
 
fot. BDB_Maniery_logoJuż 16 polskich miejscowości bierze udział w akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Bardzo Dobre Maniery”. To program, który za cel stawia sobie walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci. Dzięki akcji udało się sfinansować do tej pory prawie trzech tysięcy ciepłych posiłków. W kampanii biorą udział restauracje z całej Polski. Inicjatywę wspiera znany aktor Mirosław Zbrojewicz.
 
 
fot. rak to się leczy4 lutego zainaugurowano drugą edycję kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”. W ramach tej akcji wystartował także internetowy Plebiscyt, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie osób, które w minionym roku aktywnie zaangażowały się w walkę z rakiem, ale także wyróżniających się oddziałów onkologicznych i kampanii edukacyjnych.
 
 
fot. WOŚPJuż 12 stycznia, jak co roku, zagra w Polsce po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane będą na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz opieki medycznej osób starszych. Tym razem do akcji włączyło się 335 bibliotek z całego kraju, które wspierają sztaby WOŚP w czasie przygotowań do tegorocznego finału.
 
 
fot. Mirosław Zbrojewicz i owca Tadeusz BDMBardzo Dobre Maniery – taką nazwę nosi program Polskiego Czerwonego Krzyża, który ma na celu walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci. Zasada jest prosta - wystarczy po skończonym posiłku ułożyć sztućce w krzyż pośrodku talerza, aby przekazać PCK 5 złotych na zakup posiłków dla dzieci. W akcji biorą udział restauracje z całej Polski.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»