kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak dzisiaj można nieść pomoc tym, którzy bardzo jej potrzebują, uczyć empatii i wrażliwości, jak pokazywać, że nawet mając niewiele, też można coś dać? W bardzo prosty sposób – przygotowując prezent w pudełku po butach dla nieznajomego dziecka, które żyje w trudnych warunkach, na przykład na Ukrainie.
 
 
Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
 
 
Już po raz 14 radiowa Trójka wraz z Towarzystwem Nasz Dom organizuje charytatywną akcję zbierania funduszy na rodzinne domy dziecka pod hasłem „Pocztówka do Świętego Mikołaja”. Pocztówkowa akcja rozpoczęła się na antenie Trójki 27 listopada. 1, 8, 15 i 22 grudnia „pocztówkowe” licytacje tradycyjnie prowadzi Kuba Strzyczkowski.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »