kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson, który został bardzo dobrze oceniony za swą najnowszą rolę w filmie "Good Time", wspomina czasy, gdy zdobywał aktorską sławę. Nie zawsze było łatwo.
 
 
Kristen Stewart fot. MonolithWbrew powszechnej opinii, Kristen Stewart czuje sympatię do postaci Belli Swan, w którą wciela się w serii "Zmierzch".
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson twierdzi, że jest już za stary, aby po raz kolejny zagrać Edwarda Cullena.
 
 
Obraz "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office'u. W pierwszej odsłonie dwuczęściowego finału śledzimy losy wampira Edwarda i jego ukochanej Belli po ślubie. Przy dziewczynie oczywiście nie może zabraknąć wilkołaka, Jacoba. W najnowszej produkcji ponownie występują Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner. Dzieło wyreżyserowane przez Billa Condona zarobiło kolejne 42 miliony dolarów, co daje łącznie 221 milionów zysku w USA.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWszystkie fanki romantycznej wampirzej sagi mogą na własnym ślubie zaprezentować się w dokładnie takiej samej sukni ślubnej co grana przez Kristen Stewart bohaterka cyklu Bella Swan.
 
 
Taylor Lautner fot. MonolithTaylor Lautner pozostaje neutralny w opiniach na temat bohaterów sagi "Zmierzch". Aktor nie staje ani po stronie wampira Edwarda, ani wilkołaka Jacoba.
 
 
Taylor Lautner fot. MonolithTaylor Lautner nie czyta o sobie w internecie. Podczas surfowania po sieci aktor stara się unikać stron, na których może natknąć się na informacje dotyczące jego osoby.
 
 
Mia Wasikowska fot. ITI Cinema14 października do kin trafi film "Jane Eyre", będący adaptacją powieści Charlotte Brontë z 1847 roku. Główna bohaterka dzieła zainspirowała postać Belli z sagi "Zmierzch" Stephenie Meyer.
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson z początku otrzymywał wrogie e-maile od fanów serii "Zmierzch", gdy otrzymał rolę Edwarda w kinowej adaptacji cyklu.
 
 
Amanda Seyfried fot. MonolithAmanda Seyfried twierdzi, że porównywanie jej nowego filmu, "Dziewczyna w czerwonej pelerynie", do przeboju "Zmierzch" jest nieuzasadnione.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»