kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Lily Collins fot. MonolithZac Efron i Lily Collins nie są już parą. Po zaledwie trzech miesiącach spotkań zdecydowali, że czas się rozstać.
 
 
Zac Efron fot. Forum FilmZac Efron i Vanessa Hudgens postanowili się rozstać.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsKristen Stewart i Taylor Lautner wystąpią w roli prezenterów podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Aktorski duet, znany z występów w przebojowym cyklu "Saga: Zmierzch", uświetni wieczór wręczając zwycięzcom statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 
 
Zac Efron fot. Forum FilmZac Efron zarzeka się, że nie jest próżny. Wbrew pozorom aktor nie spędza wielu godzin przed lustrem.
 
 
Vanessa Anne Hudgens fot. Walt Disney PicturesVanessa Hudgens oświadczyła swojemu chłopakowi, Zacowi Efronowi, że chce chodzić na randki także z innymi facetami. 20-letnia artystka chce się w ten sposób odegrać na 21-letnim aktorze, który stwierdził, że nie ożeni się przed 40.
 
 
Zac Efron i Vanessa Hudgens postanowili razem zamieszkać. Aktor wprowadził się do willi ukochanej, choć posiada własny dom oddalony zaledwie o parę minut drogi.
 
 
Zac Efron fot. Forum FilmFilm "High School Musical 3: Ostatnia klasa" został nowym liderem amerykańskiego box office.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»