kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Superated + Labour of Wood25 września w stolicy Austrii rozpocznie się Wiedeński Tydzień Designu – Vienna Design Week 2015. Do 4 października miłośnicy designu będą brać udział w wystawach, wykładach, dyskusjach panelowych i innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
 
 
fot. @ stadt wien marekting4 lipca rozpoczął się w austriackiej stolicy 25. Festiwal Filmu Muzycznego. Codziennie po zapadnięciu zmroku na wiedeńskim Placu Ratuszowym można posłuchać utworów klasycznych w wykonaniu światowych gwiazd i zobaczyć przedstawienia taneczne. Impreza potrwa do 6 września 2015 roku.
 
 
fot. F1 Opernball_VotavaLegendarny Bal w Operze, Bal Cukierkowy czy Johanna Straussa - to tylko kilka najbardziej znanych w świecie karnawałowych imprez, które każdego roku w styczniu i lutym odbywają się w Wiedniu. Rocznie w stolicy Austrii odbywa się ponad 450 balów, w których bierze udział około pół miliona gości.
 
 
fot. F2 Michelangelo BuonarrotiOd 14 marca w wiedeńskiej galerii Albertina będzie można zobaczyć nową wystawę „Założenie Albertiny. Od Dürera do Napoleona”. Wśród wielu eksponatów znalazły się tam dzieła m.in. Michała Anioła, Rembrandta i Rubensa. Wystawa przedstawia arcydzieła ukazane z perspektywy historii życia założycieli galerii: księcia Alberta Sasko-Cieszyńskiego i jego żony arcyksiężnej Marii Krystyny.
 
 
fot. PK. Opernball 2014W najbliższy czwartek 27 lutego w austriackiej stolicy odbędzie się jedna z najsłynniejszych imprez odbywających się w Operze Wiedeńskiej. „Bal w Operze”, bo o nim mowa, zgodnie z tradycją ma miejsce zawsze w ostatni czwartek karnawału.
 
 
fot. f1 das_geschaeft_06Wiedeń przygotował dla miłośników designu prawdziwą atrakcję – 8 listopada odbędzie się w tam pierwsza Noc Designu. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie Wiednia jako miasta designu i zaprezentowanie austriackiej stolicy jako miejsca sprzyjającego projektantom. Noc Desingu jest kulminacyjnym wydarzeniem wiedeńskiej Jesieni Designu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»