kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaTegoroczny Dzień Zakochanych wypada w sobotę, co sprawia, że będziemy mieć doskonałą okazję do świętowania z bliskimi osobami. Jaką stylizację wybrać na romantyczną kolację z ukochanym, eleganckie przyjęcie czy szaloną imprezę? Oto kilka podpowiedzi - zestawów w kolorach miłości - bordowym, różowym, liliowym oraz czerwonym.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comZa kilka dni będziemy obchodzić Walentynki. Zwyczaj ich świętowania zyskuje aprobatę zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Jedynie 13 procent nie interesuje się Walentynkami lub wolałoby skorzystać z imprezy, która neguje to święto – wynika z sondażu internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl. Jak Polacy chcieliby spędzić Dzień Zakochanych?
 
 
fot. aliganza slajd2Dla wielu Walentynki to rozdmuchane święto, propagowane na siłę, dla innych bardzo ważny dzień w roku – okazja do obdarowywania się i okazywania sobie miłości. Jeśli wybieramy się tego wieczoru na kolację z ukochanym mężczyzną, warto sięgnąć po ciekawą stylizację, której podstawą jest piękna bielizna – podstawa naszego stroju w Dniu Zakochanych.
 
 
© Jakub Krechowicz - Fotolia.comDziś Walentynki – Dzień Zakochanych – święto mające nam przypominać jak ważna jest dla człowieka miłość. Trzeba jednak pamiętać, że prócz tego pięknego uczucia żywionego do „drugiej połówki”, należy też pamiętać o miłości do samej siebie. Dlatego w Dzień św. Walentego warto pomyśleć również trochę o sobie.
 
 
fot. Kinga. elisabeth1Choć każdy dzień jest dobrą okazją do okazywania sobie czułości, to Dzień Zakochanych jest świętem wyjątkowym. Każda z nas spędzi go inaczej. Część wybierze kolacje przy świecach i romantyczne filmy. Nie każda z nas będzie mogła cieszyć się Walentynkami, zwłaszcza gdy mamy jeden problem - naburmuszony mężczyzna, który uważa, że to święto to zwykła fanaberia. Jak zmienić zdanie niektórych panów na temat Dnia Zakochanych?
 
 
fot. CandeoW Dzień Zakochanych niejedna para wybierze się na kolację, na spacer czy do kina. Z pewnością w czasie tak przyjemnie spędzanych chwil nie zabraknie pocałunków. Wielu z nas ma jednak spory problem: nieświeży oddech. Jakie są przyczyny pojawiania się tej przypadłości i jak nie zepsuć pięknych chwil z bliską osobą z powodu tego problemu?
 
 
fot. kanapki z sercemChcesz przyjemnie rozpocząć Dzień Zakochanych? Zaskocz bliską osobę miłym kulinarnym upominkiem – przyrządź i podaj zdrowe, smaczne śniadanie do łóżka. Taka kulinarna niespodzianka to bardzo oryginalny upominek walentynkowy, a w dodatku jest wyrazem naszej troski o zdrowie bliskich.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comChoć zbliżające się Walentynki kojarzą się raczej z romantycznymi chwilami spędzonymi we dwoje, to jednak warto przyjrzeć się też nieco innemu aspektowi życia we dwoje. Finanse są najczęstszym powodem kłótni między dwojgiem ludzi i często mają wpływ na decyzję o rozstaniu. Rozmowa o pieniądzach powinna być zatem podjęta jak najwcześniej, bo jak podkreślają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego, ma wpływ na stabilność domowego budżetu i ułatwia planowanie przyszłości.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comJuż za kilka dni 14 lutego – święto zakochanych. Popularne Walentynki są dniem, w którym chcemy swojej drugiej połówce sprawić jakąś miłą niespodziankę. Ten dzień można spędzić na wiele sposobów, ale warunek jest – jeden powinien on być niecodzienny i niezapomniany. Jak w oryginalny sposób świętować dzień zakochanych?
 
 
fot. srebrzysty blaskNa kilka dni przed tym szczególnym dniem w roku – świętem zakochanych, warto zadbać o nastrój, który będzie dostrzegalny w wystroju naszego salonu czy kuchni. Jeśli 14 lutego zmierzamy spędzić w domu, należy zadbać elementy dekoracyjne, które podkreślą walentynkowy klimat.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»