kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Do tego, że warto i trzeba wykonywać regularne badania ginekologiczne nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Ale czy zdajesz sobie sprawę, ile korzyści może przynieść regularne wykonywanie USG ginekologicznego?
 
 
Cytomammobus to przychodnia na kółkach wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, z trzema pracowniami: mammograficzną, cytologiczną i ultrasonograficzną.
 
 
Fundacja Ronalda McDonalda w ramach prowadzonego przez siebie Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych zorganizowała w Warszawie bezpłatne badania USG dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 3 lat. Ambulans fundacji, w którym przeprowadzane są badania, ustawiono na warszawskim Placu Bankowym.
 
 
© patrisyu - Fotolia.comNie jest to nasz ulubiony sposób spędzania czasu, ale raz w roku warto poświęcić samej sobie trochę czasu i zrobić podstawowe badania – dla zdrowia i „świętego spokoju”.
 
 
© Sven Bähren - Fotolia.comChoć ciągle budzą wiele obaw i wątpliwości, jednego nie można im odmówić: badania prenatalne pozwalają ocenić rozwój płodu i wyleczyć niektóre wady jeszcze przed narodzeniem. Czy jednak każda ciężarna powinna im się poddać? Jakie są wskazania do ich przeprowadzenia?
 
 
Student Instytutu Wzornictwa szwedzkiego Uniwersytetu Umea - Hyoung Won - opracował ultradźwiękowy telefon komórkowy, umożliwiający kobietom w ciąży podglądanie dziecka w brzuchu i publikowanie zdjęć na wideoblogu.
 
 
Już od 15 września kobiety w wieku 20-45 lat będą mogły wykonać badanie USG piersi za jedyne 10 zł. Po przeprowadzeniu tego badania w uzasadnionych przypadkach wykonane zostanie również bezpłatne badanie mammograficzne. Akcja, sponsorowana przez znaną markę kosmetyków Avon, przebiegać będzie pod hasłem "Twoje Pierwsze USG piersi i co dalej?" do 31 października.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»