kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Stefano Terrazzino, jeden z najpopularniejszych tancerzy programu Taniec z Gwiazdami w czwartek 28. lutego 2008 zaprezentował swój singiel "Pasion de Amor", który rozpoczyna jego karierę muzyczną. Śpiewanie podobnie jak taniec jest dla Stefano sposobem na wyrażanie uczuć i siebie. Singiel promuje mającą ukazać się pod koniec roku płytę.
 
 
Wśród finalowej trójki znalazła się jedna ze starszych uczestniczek programu - 48-letnia Marie Osmond, z rodziny śpiewających Osmondów, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce.
 
 
fot. CinCinW dniach 15-16 września w Warszawie odbędzie się impreza o charakterze tanecznym – Cin&Cin Polish Cup. Studio Tańca Showdance, skupiające czołowych tancerzy z programu „Taniec z Gwiazdami”, organizuje profesjonalny turniej tańca połączony z show, w którym wystąpią najbardziej znani tancerze w Polsce.
 
 
fot. tzg9 września rozpocznie się szósta edycja „Tańca z gwiazdami” w telewizji TVN. Przez dwanaście odcinków tej ostatniej edycji o zwycięstwo walczyć będzie aż 14 par. Znamy już uczestników programu.
 
 
Jak podaje TNS OBOP, wyemitowane 3 marca br. w Polsacie show „Jak oni śpiewają?" obejrzało ponad pół miliona widzów więcej niż „Taniec z gwiazdami" w TVN. Nowy program Polsatu zobaczyło 4 704 tys. osób (13,3%), a pierwszy odcinek piątej serii "Tańca z gwiazdami" w TVN przyciągnął przed telewizory 4 189 tys. Polaków (11,8%).
 
 
To jedna z największych zagadek ubiegłego roku: czy 40 – letnia Małgorzata Foremniak rzeczywiście ma romans ze swoim 24 – letnim partnerem z „Tańca z gwiazdami” Rafałem Maserakiem?
 
 
Na początku marca na antenie telewizyjnej „Dwójki” ma pojawić się program pod nazwą „Konkurs kulinarny", robiony na licencji brytyjskiego "Ready, Steady, Cook". Jego prowadzącą miała być Ewa Wachowicz. – producentka bardzo popularnych i emitowanych niemal od 10 lat „Podróży kulinarnych Roberta Makłowicza".
 
 
fot. TVNRuszyły treningi do kolejnej edycji najpopularniejszego show TVN – u „Taniec z gwiazdami”. Piątą edycję programu poprowadzą – podobnie jak poprzednią - Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański, nie zmieni się także skład jury. Popisy gwiazd będziemy mogli oglądać już od 4 marca.
 
 
fot. www.beztoksyn.plAnia Głogowska, uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich została Ambasadorką programu edukacyjnego „Uwolnij się od Toksyn”.
 
 
Jak informuje dziennik „Fakt”, Aneta Piotrowska, zwyciężczyni jednej z polskich edycji TVN – owskiego hitu „Taniec z gwiazdami” wystąpi w amerykańskiej wersji tego programu. Jeżeli tancerka przyjmie propozycję ze Stanów spędzi w tym kraju przynajmniej pięć miesięcy. Każdą edycję „Dancing with the stars" - bo tak nazywa się program za oceanem - ogląda ponad 15 milionów widzów.
 
 
Strony: [1] [2] następna »