kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TVNW jesiennym „repertuarze” kobiecej stacji znajdzie się dziesięć nowości. Na antenie nie zabraknie także sprawdzonych już formatów, takich jak Miasto Kobiet, Lekcja Stylu czy Salon Piękności oraz „Uwaga faceci” i „Hotel Babylon”.
 
 
© Konstantin Yuganov - Fotolia.comBrudne naczynia, stos niewyprasowanych rzeczy, półki aż uginające się pod nadmiarem kurzu. Tak wygląda dom, w którym domownicy toną w bałaganie. Już od 12 maja ,,Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style zrobi z tym porządek. Niestety nie posprząta za nas, ale udzieli nam cennych wskazówek jak to zrobić. Utrzymać porządek wbrew pozorom nie jest łatwo.
 
 
Dwie nowe prezenterki znanego brytyjskiego serialu o modzie to słynna angielska modelka Lisa Butcher (34 lata) i popularna piosenkarka soulową Mica Paris (37 lat). Zastąpiły w programie Trinny Woodall i Susannah Constantine, które w 2006 roku przeszły do komercyjnej telewizji ITV, gdzie prowadzą program pt. „Trinny & Susannah rozbierają”, emitowany także w TVN STYLE.
 
 
Jak wygląda codzienne życie milionera? Są tacy, którzy postanowili przekonać się o tym na własnej skórze i zgłosili się do programu „Chcę żyć jak Hiltonowie”. Można go oglądać od marca w stacji TVN Style.
 
 
fot. TVN„Manhattan matchmaker - Szkoła randkowania” to podobno program, który pomaga znaleźć prawdziwą miłość.
 
 
Grupa Kolastyna - jeden z czołowych polskich producentów kosmetyków pielęgnacyjnych - rozpoczęła promocję Złotej Orchidei, nowej linii Miraculum. Promocja odbywać się będzie między innymi we wrześniowych programach Lekcja Stylu w TVN Style.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »