kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TVNW jesiennym „repertuarze” kobiecej stacji znajdzie się dziesięć nowości. Na antenie nie zabraknie także sprawdzonych już formatów, takich jak Miasto Kobiet, Lekcja Stylu czy Salon Piękności oraz „Uwaga faceci” i „Hotel Babylon”.
 
 
© Konstantin Yuganov - Fotolia.comBrudne naczynia, stos niewyprasowanych rzeczy, półki aż uginające się pod nadmiarem kurzu. Tak wygląda dom, w którym domownicy toną w bałaganie. Już od 12 maja ,,Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style zrobi z tym porządek. Niestety nie posprząta za nas, ale udzieli nam cennych wskazówek jak to zrobić. Utrzymać porządek wbrew pozorom nie jest łatwo.
 
 
Dwie nowe prezenterki znanego brytyjskiego serialu o modzie to słynna angielska modelka Lisa Butcher (34 lata) i popularna piosenkarka soulową Mica Paris (37 lat). Zastąpiły w programie Trinny Woodall i Susannah Constantine, które w 2006 roku przeszły do komercyjnej telewizji ITV, gdzie prowadzą program pt. „Trinny & Susannah rozbierają”, emitowany także w TVN STYLE.
 
 
Jak wygląda codzienne życie milionera? Są tacy, którzy postanowili przekonać się o tym na własnej skórze i zgłosili się do programu „Chcę żyć jak Hiltonowie”. Można go oglądać od marca w stacji TVN Style.
 
 
fot. TVN„Manhattan matchmaker - Szkoła randkowania” to podobno program, który pomaga znaleźć prawdziwą miłość.
 
 
Grupa Kolastyna - jeden z czołowych polskich producentów kosmetyków pielęgnacyjnych - rozpoczęła promocję Złotej Orchidei, nowej linii Miraculum. Promocja odbywać się będzie między innymi we wrześniowych programach Lekcja Stylu w TVN Style.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»