kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

13 września na warszawskim Podzamczu odbył się ECCO Walkathon. Zdaniem organizatorów impreza okazała się wielkim sukcesem - w ciągu kilku godzin ponad 17 tys. uczestników pokonało dystans 141 tys. kilometrów i uzbierało na cele charytatywne 637 440 złotych.
 
 
Już po raz drugi drużyny piłkarskie Gwiazd TVN i Sejmu RP zmierzą się ze sobą na boisku. 1 czerwca na stadionie Legii Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak i Maciek Zakościelny będą bronić bramki przed atakiem Ryszarda Kalisza, Jacka Kurskiego oraz Grzegorza Schetyny.
 
 
„Got Talent” to nowy program stacji TVN, którego celem jest wyszukanie talentu, który zachwyci, zadziwi i wzruszy widzów oraz jury. Nagroda główna to sto tysięcy złotych.
 
 
W sieci pojawił się nowy serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i show-biznesowi – plejada.pl. Redaktor naczelną została Karolina Korwin Piotrowska.
 
 
fot. www.kupmisia.allegro.plJuż po raz drugi Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Bukowski Design of Sweden oraz Forget – me - Not zorganizowały akcję pod hasłem: „Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy”.
 
 
fot. TVN„Milionerzy”, po ponad ośmiu latach od debiutu, zaczynają kolejny podbój małego ekranu. Czy starych i nowych fanów czekają niespodzianki? Pojawi się niemało nowości. Począwszy od nowej oprawy muzycznej i scenografii, a skończywszy na kilku zmianach w regulaminie.
 
 
TVN Style ogłasza casting do polskiej edycji programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Chcesz wiedzieć jak dobrze wyglądać w ubraniu i jak czuć się seksownie nago? Jak bez skalpela wysmuklić talię i podnieść biust? Jak pozbyć się kompleksów i oczarować swojego partnera? Wyślij do redakcji TVN Style zdjęcia swojej sylwetki oraz list z uzasadnieniem, dlaczego chcesz wziąć udział w programie.
 
 
© goodluz - Fotolia.comNajwiększe stacje telewizyjne w Polsce najchętniej oglądane są przez kobiety. Najmniej przedstawicielek płci pięknej wybiera Polsat (56,31 proc.), najwięcej - TVN (61,62 proc.) - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl.
 
 
Na początku marca na antenie telewizyjnej „Dwójki” ma pojawić się program pod nazwą „Konkurs kulinarny", robiony na licencji brytyjskiego "Ready, Steady, Cook". Jego prowadzącą miała być Ewa Wachowicz. – producentka bardzo popularnych i emitowanych niemal od 10 lat „Podróży kulinarnych Roberta Makłowicza".
 
 
fot. TVNRuszyły treningi do kolejnej edycji najpopularniejszego show TVN – u „Taniec z gwiazdami”. Piątą edycję programu poprowadzą – podobnie jak poprzednią - Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański, nie zmieni się także skład jury. Popisy gwiazd będziemy mogli oglądać już od 4 marca.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»