kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP w ubiegłym roku najmłodsi widzowie (4 - 15 lat) przeznaczyli na oglądanie telewizji średnio 2 godziny 12 minut dziennie. To o godzinę i 14 minut mniej, niż statystyczny polski telewidz.
 
 
Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie BBC Lifestyle wynika, że Polki wiążą swoje największe marzenia z takimi wartościami jak zdrowie i rodzina.
 
 
Prawie połowa Polaków nie lubi robić zakupów. A ty? Jesteś entuzjastą zakupów, miłośnikiem reklam, a może tym, który zwraca uwagę wyłącznie na cenę? O tym, jakimi jesteśmy konsumentami sprawdził UOKiK.
 
 
Jak wynika z badań TNS OBOP, Polacy są obecnie mniej zadowoleni z pracy, niż to miało miejsce rok temu. W 2007 r. satysfakcja pracowników była na poziomie 49 punktów, natomiast w 2008 r. wyniosła już tylko 43 punkty – wynika z Indeksu Satysfakcji Pracowników, opracowanego zgodnie z metodologią TRIM.
 
 
Bezrobocie, wzrost cen i przestępczość są trzema problemami najbardziej martwiącymi Europejczyków - wynika z ostatniej fali badania Standard Eurobarometr, przeprowadzonego na zlecenie Komisji Europejskiej.
 
 
Badanie przeprowadzone przez TNS OBOP na zlecenie Szkoły Jazdy Renault ujawnia, że kobiety częściej niż mężczyźni wiedzą, jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji na drodze i krytyczniej oceniają swoje umiejętności jako kierujących.
 
 
© vepar5 - Fotolia.comPokój (61 proc.), a zaraz za nim szacunek dla przyrody i środowiska naturalnego (50 proc.) są wartościami, które Europejczycy chcą zachować i wzmacniać w społeczeństwie - wynika z badania Special Eurobarometr, zrealizowanego przez TNS Opinion & Social na zlecenie Komisji Europejskiej.
 
 
© atomicrooster - Fotolia.comZdecydowana większość, bo aż 82 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że najwięcej energii zużywa się na eksploatację budynków - wynika z sondażu "Polacy o oszczędzaniu energii" przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska.
 
 
Dwie 14 - latki z Warszawy zamieściły swój anons na jednym z portali erotycznych, oferując panom miłe i niekłopotliwe spotkania – informuje „Przegląd”. Z „klientami” spotykały się w centrum miasta, następnie jechały do jednego z podwarszawskich lasków. Za swe usługi dostawały od 100 do 150 zł.
 
 
© Mic-01 - Fotolia.comPomimo, że dla ponad jednej czwartej (27%) badanych seks stanowi ważny punkt ich życia, to jednak aż dla 43% osób po pięćdziesiątym roku życia seks nie odgrywa już istotnej roli - wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego przeprowadzonych przez TNS OBOP przy wsparciu Eli Lilly.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »