kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP w ubiegłym roku najmłodsi widzowie (4 - 15 lat) przeznaczyli na oglądanie telewizji średnio 2 godziny 12 minut dziennie. To o godzinę i 14 minut mniej, niż statystyczny polski telewidz.
 
 
Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie BBC Lifestyle wynika, że Polki wiążą swoje największe marzenia z takimi wartościami jak zdrowie i rodzina.
 
 
Prawie połowa Polaków nie lubi robić zakupów. A ty? Jesteś entuzjastą zakupów, miłośnikiem reklam, a może tym, który zwraca uwagę wyłącznie na cenę? O tym, jakimi jesteśmy konsumentami sprawdził UOKiK.
 
 
Jak wynika z badań TNS OBOP, Polacy są obecnie mniej zadowoleni z pracy, niż to miało miejsce rok temu. W 2007 r. satysfakcja pracowników była na poziomie 49 punktów, natomiast w 2008 r. wyniosła już tylko 43 punkty – wynika z Indeksu Satysfakcji Pracowników, opracowanego zgodnie z metodologią TRIM.
 
 
Bezrobocie, wzrost cen i przestępczość są trzema problemami najbardziej martwiącymi Europejczyków - wynika z ostatniej fali badania Standard Eurobarometr, przeprowadzonego na zlecenie Komisji Europejskiej.
 
 
Badanie przeprowadzone przez TNS OBOP na zlecenie Szkoły Jazdy Renault ujawnia, że kobiety częściej niż mężczyźni wiedzą, jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji na drodze i krytyczniej oceniają swoje umiejętności jako kierujących.
 
 
© vepar5 - Fotolia.comPokój (61 proc.), a zaraz za nim szacunek dla przyrody i środowiska naturalnego (50 proc.) są wartościami, które Europejczycy chcą zachować i wzmacniać w społeczeństwie - wynika z badania Special Eurobarometr, zrealizowanego przez TNS Opinion & Social na zlecenie Komisji Europejskiej.
 
 
© atomicrooster - Fotolia.comZdecydowana większość, bo aż 82 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że najwięcej energii zużywa się na eksploatację budynków - wynika z sondażu "Polacy o oszczędzaniu energii" przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska.
 
 
Dwie 14 - latki z Warszawy zamieściły swój anons na jednym z portali erotycznych, oferując panom miłe i niekłopotliwe spotkania – informuje „Przegląd”. Z „klientami” spotykały się w centrum miasta, następnie jechały do jednego z podwarszawskich lasków. Za swe usługi dostawały od 100 do 150 zł.
 
 
© Mic-01 - Fotolia.comPomimo, że dla ponad jednej czwartej (27%) badanych seks stanowi ważny punkt ich życia, to jednak aż dla 43% osób po pięćdziesiątym roku życia seks nie odgrywa już istotnej roli - wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego przeprowadzonych przez TNS OBOP przy wsparciu Eli Lilly.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»