kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaW tym sezonie regularne wzory zyskują zupełnie nowy wymiar. Do lamusa odchodzą powoli przeskalowane grafiki. Na pokazach światowych projektantów pojawiają się drobne geometryczne wzory w minimalistycznym wydaniu. Ten trend obecny jest także w najnowszej kolekcji Solar wiosna-lato 2014.
 
 
fot. Lidia Popiel. Solar. ss2014Kolorowa geometria na pierwszym planie – tak najprościej można określić najnowszą kolekcję marki Solar na sezon wiosna-lato 2014. Projektanci tym razem postawili na energetyczne kolory, nowoczesne fasony, minimalistyczne formy oraz niestandardowe połączenia.
 
 
fot. SolarWieczna zima w odcieniach szarości, grafitu, srebra i bieli. Granat i błyszczący niebieski przywodzi na myśl noce polarne, a chłodną krainę ocieplą barwy złota, cynamonu i maliny. To najnowsza kolekcja firmy Solar.
 
 
fot. C&AW sklepach pojawiają się już nowe kolekcje na sezon wiosna-lato 2007. Chociaż za oknem zima, warto zobaczyć co proponują projektanci i pomarzyć o cieplejszych dniach.
 
 
Za oknem jesienne złoto lub zimowa biel, a na polskich wybiegach nowe kolekcje.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »