kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaW tym sezonie regularne wzory zyskują zupełnie nowy wymiar. Do lamusa odchodzą powoli przeskalowane grafiki. Na pokazach światowych projektantów pojawiają się drobne geometryczne wzory w minimalistycznym wydaniu. Ten trend obecny jest także w najnowszej kolekcji Solar wiosna-lato 2014.
 
 
fot. Lidia Popiel. Solar. ss2014Kolorowa geometria na pierwszym planie – tak najprościej można określić najnowszą kolekcję marki Solar na sezon wiosna-lato 2014. Projektanci tym razem postawili na energetyczne kolory, nowoczesne fasony, minimalistyczne formy oraz niestandardowe połączenia.
 
 
fot. SolarWieczna zima w odcieniach szarości, grafitu, srebra i bieli. Granat i błyszczący niebieski przywodzi na myśl noce polarne, a chłodną krainę ocieplą barwy złota, cynamonu i maliny. To najnowsza kolekcja firmy Solar.
 
 
fot. C&AW sklepach pojawiają się już nowe kolekcje na sezon wiosna-lato 2007. Chociaż za oknem zima, warto zobaczyć co proponują projektanci i pomarzyć o cieplejszych dniach.
 
 
Za oknem jesienne złoto lub zimowa biel, a na polskich wybiegach nowe kolekcje.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»